Negrantový fundraising: Jak si získat a udržet drobné i významné dárce?

typ kurzu: FUNDRAISING, MARKETING, PR

datum konání: 25.1.2018

čas konání: 09:30 - 16:30

rozsah: 7 hodin

místo konání kurzu: ČCE - Jungmannova 9, Praha 1,

maximální počet účastníků: 12

Chystáte se oslovit drobné nebo potenciálně významné dárce? A nevíte jak na to? Poslat e-mail nebo dopis? Zavolat? Požádat o osobní schůzku? A jakým podkladem se na schůzku vyzbrojit? A když už dárce získáme, jak si ho udržet a jak o něj pečovat? Tato dilemata již naštěstí řešilo mnoho fundraiserů a fundraiserek před vámi a jejich zkušenosti vám kurz přístupně představí. Kurz není opakováním teorie, ale přehledem toho, co je v praxi ověřeno a funguje. Stěžejní část kurzu spočívá v praktickém nácviku.

kurz je určen pro: Začínající i zkušenější (především negrantové) fundraisery a fundraiserky i vedení neziskových organizací různého zaměření.

forma: seminář, workshop

lektor: Petr Machálek

Obsah kurzu:

  • Jak vybrat a oslovit potenciální dárce?
  • Jaká je hlavní motivace darovat?
  • Jak napsat fundraisingový e-mail nebo dopis?
  • Jak požádat o schůzku?
  • Jak se připravit na schůzku s potenciálním významným nebo firemním dárcem?
  • Jak o dárce pečovat?
  • Praktický nácvik, zpětná vazba, sdílení zkušeností

Co Vám kurz přinese:

V kurzu se zaměříme na oslovení potenciálních dárců – dopisem, e-mailem nebo žádostí o schůzku. Všechny tyto postupy mají svá specifika a se všemi základními se seznámíme.

Naučíme se uvažovat nad tím, jaký postup u toho kterého potenciálního dárce zvolit a jak oslovit i ty, kteří nám již dříve darovali.

Získat dárce je důležité, ale stejně tak je třeba o ně pečovat a umět si s nimi vypěstovat dlouhodobé vztahy, i toto téma vám kurz přiblíží.

Důležitou součástí kurzu je praktický nácvik spočívající ve vytvoření cvičného dopisu nebo e-mailu potenciálnímu dárci. K němu všichni účastníci získají zpětnou vazbu.

Cena kurzu

plná cena: 1290 Kč

možné slevy: sleva 10% pro členy AVPO ČR*)

možnosti slev: sleva pro členy AVPO ČR* - ANO - 10%

*) Členové Asociace veřejně prospěšných organizací ČR (AVPO ČR) mohou i nadále uplatňovat slevu na otevřené kurzy, a to ve výši 10 % z ceny kurzu.

Obecné infromace:

Po absolvování kurzu obdržíte elektronické osvědčení společnosti Nadace Neziskovky.cz

Další organizační informace (jak se přihlásit na kurz, jak uhradit účastnický poplatek, jaké máme storno podmínky a reklamační řád).

Součástí kurzu je hodinová pauza na oběd. Školící prostory nejsou bezbariérové. Na Vaši žádost rádi bezbariérové prostory zajistíme.

objednat
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz