Zpravodajství

Zpravodajství

Burza práce pro OZP – Rokycany 2016

Úřad práce ČR-krajská pobočka v Plzni, kontaktní pracoviště Rokycany, pořádá Burzu práce pro osoby se zdravotním postižením.
celý článek
 

Staň se vedoucím mezinárodního týmu dobrovolníků

… a vyjeď ve dnech 24. 4. – 7. 5. 2016 na Moravian Countryside Spring v těsné blízkosti CHKO Bílé Karpaty.
celý článek
 

Akademie svobodného a aktivního občanství

Hledáte cestu na radnici? Není vám lhostejné, co se kolem vás děje a rádi byste něco změnili?
Máte zájem se podílet na rozhodovacích procesech ve vaší obci?
celý článek
 

Microsoft NGO Awards? Přihlaste se!

Přihlaste příběh vaší neziskové organizace do soutěže Microsoft NGO Awards a vyhrajte ceny, které vám pomohou se zviditelněním vaší organizace a dalším rozvojem!
celý článek
 

UPLATNĚNÍ NA TRHU PRÁCE

Firma OslovMe, připravuje projekt „Let me shine“ pro matky po mateřské dovolené vracející se na trh práce a lidi 50+ rovněž vracející se na trh práce. Těm je schopna nabídnout efektivní program pro pomoc s návratem do zaměstnání.
celý článek
 

Liga otevřených mužů nabízí akreditovaný výcvik pro práci s násilnými osobami

Výcvik je určen (nejen) pro sociální pracovníky, psychology, psychiatry, terapeuty, probační úředníky a lektory. Výcvik je akreditován MPSV.
celý článek
 

BALÍČEK PROTIPŘEDSUDKOVÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Portus Praha, z.ú. pořádá kurzy pro zaměstnance neziskových organizací.
Kurzy jsou akreditovány MPSV.
celý článek
 

Školím se, školíš se, školíme se!

Společnosti, pohybující se v oblasti informačních technologií, prožívají v posledních dvou dekádách mimořádně dynamické období. Udržet konkurenceschopnost na trhu mohou pouze ty, které využívají nejnovější technologie, pozorně sledují aktuální trendy vývoje v oboru a trvale rozvíjejí dovednost svých zaměstnanců a zvyšují jejich kvalifikaci.
celý článek
 

V Senátu se hovořilo o potřebách celoživotního vzdělávání

V Senátu byla zahájena konference o celoživotním vzdělávání. Jejím tématem bude letos i blok zaměřený na přípravu na stárnutí zaměstnanců ve firmách.
celý článek
 

„Syndrom CAN v praxi a podpora mezioborové spolupráce při jeho řešení“

ACADEMIA IREAS pořádá kurzy pro pracovníky OSPOD a pro pracovníky krizových center a nízkoprahových zařízení pro děti a mládež v Plzeňském kraji.
celý článek
 

I. ročník BURZY PRÁCE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM

Úřad práce ČR - kontaktní pracoviště Rokycany bude na základě zájmu svých klientů - osob se zdravotním postižením pořádá

<b> I. ročník BURZY PRÁCE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM </b>
celý článek
 

Výzva SozialMarie 2016 – šance ještě do 26. ledna

Ještě do 26. ledna 2016, 23:55 hodin, je možné přihlásit se do soutěže o nejstarší evropskou cenu za výjimečné sociální inovace SozialMarie 2016.
celý článek
 

MENTORING CHCIPOMOCI.INFO

Věděli jste, že mnoho studentů má zájem uplatnit se v neziskovém sektoru? A právě vy jste odborníky, které hledají, aby mohli svou profesní cestu uskutečnit. Role mentora pro Vás představuje šanci, jak pomáhat mladší generaci a předat zkušenosti někomu, kdo je potřebuje a navíc může díky Vámi podané ruce jednou vše vrátit Vaší organizaci.
celý článek
 

Obdarujte ty, kteří pomáhají jiným

Vánoční svátky jsou spojené s obdarováváním blízkých a lidé také častěji přispívají na dobročinné aktivity neziskových organizací. Pro ty dárce, kteří chtějí mít jistotu, že jejich peněžní dar bude správně použitý, stačí hledat neziskovky, které jsou držiteli Značky spolehlivosti. Jejich seznam lidé naleznou na webových stránkách Značky.
celý článek
 

Zapojte se do Burzy filantropie

V březnu 2016 se v Benešově u Prahy uskuteční historicky první středočeská Burza filantropie. Jedná se fakticky o „Den D“, jak jej známe z pořadu České televize, kde se zajímavé projekty ucházely o podporu investorů. Místo začínajících podnikatelů se prezentujete vy s projekty, na které chcete získat materiální, finanční nebo lidské zdroje. Na druhé straně pak jsou zástupci firem a místní samosprávy v roli donátorů.
celý článek
 

Pozvánka na minikonferenci

Tématem konference, kterou pořádá společnost Czech DEX, s.r.o. 23. října v Praze, je „(Ne)zaměstnanost mladých do 30 let, aktuální inspirační projekty a největší výzvy v práci s touto cílovou skupinou“. Přihlašování je možné do 21. 10. do 16 hodin.
celý článek
 

Pozvánka na workshop ČT - Komunikace s médii

Česká televize zve neziskové organizace na již čtvrtý workshop pod hlavičkou projektu ČT podporuje. Workshop nabízí možnost nechat se inspirovat zkušenostmi a praktickými dovednostmi profesionálů, kteří působí v České televizi a sami mají chuť pracovat pro dobrou věc. Účast na kurzu je bezplatná.
celý článek
 

Neziskovka roku 2015 představuje 15 semifinalistů. Hlasujte pro svého favorita v Ceně veřejnosti

Od 1. října do 31. října 2015 se může každý zapojit do rozhodování o vítězi Ceny veřejnosti v ocenění Neziskovka roku 2015. Na stránkách www.neziskovkaroku.cz si lze vybrat z 15 semifinalistů letošního ročníku až tři neziskovky, kterým chcete dát svůj hlas.
celý článek
 

Nadace VIA představuje filantropické příběhy, které mění Českou republiku

Prestižní cena za filantropii VIA BONA zná finalisty letošního 18. ročníku - nezávislé poroty vybraly v každé ze sedmi kategorií tři finalisty. V letošním roce jsou součástí ceny dvě novinky – cena za dar ze závěti a hlasování veřejnosti. Vítězové budou vyhlášeni v úterý 6. října na slavnostním večeru v Kaiserštejnském paláci, akce proběhne pod záštitou velvyslance USA.
celý článek
 

Školy se mohou začít přihlašovat do programů JA Czech

JA Czech, česká kancelář mezinárodní vzdělávací neziskové organizace, v České republice založená panem Tomášem Baťou v roce 1992, otevřela přihlášky pro základní, střední, vyšší odborné a vysoké školy do svých programů pro školní rok 2015/16. K dispozici jsou i školení pro vyučující. Během loňského školního roku se programů JA Czech zúčastnilo přes 11 000 žáků a studentů z desítek škol z celé České republiky. Nový školní rok je již 23. rokem činnosti JA Czech u nás.
celý článek
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 173 166, e-mail: nadace@neziskovky.cz