Zpravodajství

Zpravodajství

Mikrofinance pro malé podnikání! Pozvánka na konferenci

Tato konference chce odstartovat otevřenou diskuzi o tom, jak přivést do České republiky postupy osvědčené v oblasti „mikrofinancování“ a „start up“ projektů z celého světa.
celý článek
 

Brzy budeme znát finalisty pilotního ročníku ocenění Neziskovka roku 2013

Praha, 20. srpna 2013: Nadace rozvoje občanské společnosti ukončila přijímání přihlašovacích formulářů do ocenění Neziskovka roku 2013. Průběžné výsledky, tedy patnáct postupujících organizací ve všech třech hlavních kategoriích, budou známy na konci srpna. Do finále pak koncem září postoupí devět neziskovek, které se 7. listopadu 2013 zúčastní slavnostního vyhlášení na půdě Senátu Parlamentu ČR.
celý článek
 

Zahajovací konference Programu CZ11 Iniciativy v oblasti veřejného zdraví

Dne 21. srpna 2013 se v Divadelním sále Psychiatrické léčebny Bohnice uskuteční za účasti zástupců Národního kontaktního místa pro EHP a Norské fondy - Ministerstva financí, partnera programu - Ministerstva zdravotnictví a Velvyslanectví Norského království v Praze Zahajovací konference programu CZ11 Iniciativy v oblasti veřejného zdraví v rámci Norských fondů 2009 - 2014.
celý článek
 

Neziskové projekty pro lepší svět

Autorem jednoho z nich je Tomáš Slavata, jenž s projektem věnovaným dětem z dětských domovů získal ocenění v loňském ročníku soutěže Projektový manažer roku. O tom, co přinese letošní ročník, se dozvíte od manažerky soutěže, Markéty Arazimové z pořádající organizace – Společnosti pro projektové řízení, o. s.
celý článek
 

Nadační fond J&T školí, jak efektivně hledat náhradní rodiče ohroženým dětem

Nadační fond J&T letos odstartoval projekt Zn. Náhradní rodič („Jak aktivně nacházet náhradní rodiče - profesionalizace procesů při výběru adeptů na nový typ zaměstnání“ je CZ.1.04/5.1.01/77.00268).
celý článek
 

Projektový manažer roku 2013 otevírá registraci pro soutěžící, přihlásit se mohou do 15. srpna

Jedna z nejtěžších manažerských soutěží v České republice, Projektový manažer roku 2013, která si klade za cíl upozorňovat na nejlepší projektové manažery a projekty v soukromé i neziskové sféře, otevírá v těchto dnech registrace pro soutěžící. Ti se mohou do soutěže hlásit až do poloviny srpna.
celý článek
 

V České republice se hledají nejkvalitnější neziskové organizace. Vůbec poprvé mohou získat ocenění Neziskovka roku 2013

Pilotní ročník celostátního ocenění Neziskovka roku vyhlásila Nadace rozvoje občanské společnosti s cílem ocenit nejkvalitněji řízené neziskovky u nás. V prvním ročníku obdrží ocenění profesionálně fungující neziskovky ve třech kategoriích: velká, střední a malá organizace. Do rozhodování se bude moci zapojit také široká veřejnost, a to prostřednictvím Ceny veřejnosti.
celý článek
 

Nadace Auxilia vyhlašuje otevřené grantové řízení na rozdělení finančních prostředků z výnosů nadačního jmění (NIF)

celý článek
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 173 166, e-mail: nadace@neziskovky.cz