Aktuality

Aktuality

Svět neziskovek: Odhalujeme svět lobbingu

V říjnovém Světě neziskovek čtěte o tom, že lobbing zdaleka není jen výrazem spojeným s vysokou politikou ani výsadou lobbistů zahalených do neprůsvitné aury. Přečtěte si, jak se téma neziskovek (ne)vyjímalo ve volebních programech politických stran.
V rozhovoru Lenka Kohoutová z pohledu političky prakticky popsala proces lobbingu a z role lobbistky v sociálních službách nabídla jednoduché tipy, jak na to. Jiří Tošner z HESTIA otevřel kapitolu zapomenutého zákona o dobrovolnictví. Stejně tak jsme oprášili téma zákona o veřejné prospěšnosti. Budoucnost obou je totiž značně nejistá.
celý článek
 

Grantový kalendář na poslední čtvrtletí jen za 250 Kč

Grantový kalendář (GK) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.
celý článek
 

Public relations v novém Světě neziskovek

celý článek
 

Máte poslední možnost přihlásit se do rekvalifikace MANAŽER!

Chcete prohloubit své manažerské dovednosti a kompetence? Chcete nebo již začínáte působit na manažerské pozici v neziskové či příspěvkové organizaci? Nabízíme Vám rekvalifikační kurz s akreditací u MPSV a MŠMT.

Tento vzdělávací program s úspěchem realizujeme již řadu let. Předáme Vám v něm to nejlepší, co umíme. Přihlaste se a rozšiřte řady našich spokojených absolventů! Termín pro podání přihlášek je 8. září, startujeme už 22. září!
celý článek
 

Do 7. září hlasujte pro projekt, který podpoří Nadace České Spořitelny

celý článek
 

GRANTOVÁ VÝZVA NADACE NEZISKOVKY.CZ 2016

Výběrové řízení na rozdělení finančních prostředků z výnosů nadačního jmění Nadace Neziskovky.cz bylo uzavřeno.
celý článek
 

Vydejte se za památkami s letním číslem Světa neziskovek

V prázdninovém Světě neziskovek jsme se podívali na památky, které spravují a opravují neziskovky. Věděli jste, proč jsme nenapravitelnými poutníky nebo jak zachránit hrad, pro který už včera bylo pozdě? Z článku o obnově téměř zapomenuté obce Skoky na Vás dýchne tajemná atmosféra a chuť prozkoumat tamější krajinu opředenou legendami.
celý článek
 

Držet krok s aktuálním děním je třeba i v létě

Přichystali jsme pro Vás speciální nabídku kurzů, které Vás budou bavit a osvěží Vaši mysl i za parních letních dnů. Jedná se o moderní témata, která v dnešní době řeší většina neziskovek. Přijďte načerpat informace a inspiraci!
celý článek
 

Evropské fondy pro nestátní neziskové organizace

celý článek
 

Prohlášení Rady vlády pro nestátní neziskové organizace

celý článek
 

Kulaté stoly na téma Česká republika 2030: připojte se k diskuzi již zítra!

Společnost pro trvale udržitelný život ve spolupráci s Platformou udržitelného rozvoje a dalšími nevládními organizacemi a jejich platformami si Vás dovoluje pozvat na kulaté stoly, které pořádá dne 7. 6. 2016 od 16 do 19 hodin v budově ČSVTS Na Novotného lávce 5, Praha 1.
celý článek
 

Nové číslo Světa neziskovek je online

celý článek
 

Ceny Via Bona pro ty, kteří pomáhají…

celý článek
 

Výstupy a přínosy projektu „Mám ADHD a vím, co smím“

celý článek
 

Volné stánky pro vaši prezentaci!

Úřad práce ČR - krajská pobočka v Plzni, kontaktní pracoviště Rokycany připravuje ve spolupráci s Městským úřadem v Rokycanech a dalšími partnery setkání dobrovolnických organizací pod názvem NEMUSÍME, CHCEME dne 7. 6. 2016.
celý článek
 

Odpovědné a udržitelné podnikání - pozvánka na 14.4. do Brna

celý článek
 

Podívejte se na nové číslo Světa neziskovek

celý článek
 

Grantový kalendář nyní nabízíme za snížené předplatné

Grantový kalendář (GK) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.
celý článek
 

Den pro neziskové organizace 2016 - nechte se inspirovat!

Již po osmé Vás zveme na den plný technologií a úspěšných příkladů jejich využití z praxe neziskových organizací. Den pro neziskové organizace proběhne ve čtvrtek 14. dubna 2016, opět v Konferenčním centru PwC Česká republika – City Green Court v Praze na Pankráci. Akci pořádá společnost Microsoft ve spolupráci se Sdružením VIA, z. ú. v rámci programu TechSoup Česká republika.
celý článek
 

NGO Market 2016

Tradiční veletrh neziskových organizací NGO Market se letos uskuteční ve středu 27. dubna v prostorách Fora Karlín (Pernerova 51, Praha 8). Veletrh doprovodí celodenní program, určený zástupcům neziskovek i veřejnosti. Vstup na akci je jako tradičně zdarma.
celý článek
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz