Aktuality

Aktuality

Pracujeme na dočasném redesignu webu - omluvte komplikace

celý článek
 

Spustili jsme chytrý Grantový diář pro neziskovky - vyzkoušejte ho zdarma

celý článek
 

Soutěžte s vývojáři z Ackee o aplikaci nebo mobilní web za milion korun

celý článek
 

Spouštíme novou rekvalifikaci! Získejte kontrolu nad finančním řízením vaší NNO

Je to tady, spouštíme zbrusu novou rekvalifikaci! Připravili jsme pro vás nálož, kterou rozhýbete finanční řízení organizace i projektů, doplníte si právní minimum, naučíte se pracovat nejen s výkazy, ale i lidmi a nastavíte si efektivně procesy, aby vám to jelo jako po drátkách.
celý článek
 

Přijďte si užít odborný program NGO Marketu 2017 v režii Nadace Neziskovky.cz

celý článek
 

Knižní novinky

celý článek
 

Poradna: Březen aneb měsíc daní

Ač není naším záměrem jakkoli vám kazit náladu, chceme vám připomenout, že se blíží den, kdy vás čeká platba daně z příjmů právnických osob (DPPO). S hospodářským výsledkem i daňovým základem za minulý rok v tuto dobu již nic neuděláte. Buď vám vyjde povinnost daň platit, anebo ne.
celý článek
 

Sháníte něco ke čtení?

celý článek
 

Inovujeme vzdělávání a měníme ceník otevřených kurzů - proč?

V Nadaci Neziskovky.cz vnímáme rozvoj znalostí a dovedností neziskovek jako prioritu. Proto teď intenzivně pracujeme na ještě účinnějším vzdělávání - už v tomto roce vám představíme nové formy kurzů a aktuální témata, která vás nejvíc zajímají.
celý článek
 

Akcelerační programy očima účastníků, mentorů i investorky. To vše v novém Světě neziskovek!

Rozhodli jste se, že se letos pustíte do realizace svých snů a nápadů? Pomoci vám můžou akcelerační programy - v únorovém Světě neziskovek jsme je rozebrali skrz naskrz. Které jsou vám šité na míru? A co o nich říkají ti, kteří je vyzkoušeli na vlastní kůži?
celý článek
 

Předplaťte si Grantový diář na rok 2017!

Grantový diář je nový název přehledu grantových programů, který vám pravidelně zasíláme z Nadace Neziskovky.cz. Změna názvu s sebou přinese i několik příjemných vylepšení.
celý článek
 

Jak na firemní dobrovolnictví?

Jste nezisková organizace, která má zájem o firemní dobrovolnictví? Nebo už jste někdy s firmami spolupracovali, ale nevyšlo to podle Vašich představ? Prostě chcete vědět, jak na to?
celý článek
 

Už jste četli poslední Svět neziskovek?

celý článek
 

PF 2017

Všem našim spolupracovníkům, příznivcům a podporovatelům přejeme radostné a klidné prožití vánočních svátků a do roku 2017 hodně zdraví, odvahy a vytrvalosti. Ať se daří!

Vaše Nadace Neziskovky.cz
celý článek
 

Zapojili jsme se do GivingTuesday!

celý článek
 

NENE – Neziskový Networking

Ve spolupráci s BARD PR spouštíme 8. 12. 2016 zcela nový projekt – Neziskový Networking. Proč to? Chceme rozhýbat naše stojaté vody, chceme sdílet kontakty, doporučovat se navzájem, propojovat se a podporovat. Profesionálně!
celý článek
 

Zahájili jsme Loveckou sezónu!

celý článek
 

ODVAHOU A VYTRVALOSTÍ POMÁHAJÍ DRUHÝM. OCENIT JE MŮŽETE CENOU FLOCCUS!

Překonat bariéry, které lidem do cesty staví stáří, mentální postižení nebo závislost, chce odvahu. Tu již potřetí ocení Nadace České spořitelny prostřednictvím Ceny Floccus (www.nadacecs.cz). Udělí ji organizacím a jednotlivcům, kteří tyto znevýhodněné skupiny lidí podporují. Jedná se o stejné oblasti, ve kterých dlouhodobě působí i sama nadace.
celý článek
 

Pomozte nám odhalit potřeby neziskových organizací!

celý článek
 

Chcete posílit PR vaší organizace? Nabízíme nový modulový kurz!

Připravili jsme pro Vás novinku! Již 11. listopadu otevíráme jedinečný kurz "PR AKADEMIE - workshopy na téma PR od A do Z".
celý článek
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz