Aktuality

Aktuality

Předplaťte si Grantový diář na rok 2017!

Grantový diář je nový název přehledu grantových programů, který vám pravidelně zasíláme z Nadace Neziskovky.cz. Změna názvu s sebou přinese i několik příjemných vylepšení.
celý článek
 

Jak na firemní dobrovolnictví?

Jste nezisková organizace, která má zájem o firemní dobrovolnictví? Nebo už jste někdy s firmami spolupracovali, ale nevyšlo to podle Vašich představ? Prostě chcete vědět, jak na to?
celý článek
 

Už jste četli poslední Svět neziskovek?

celý článek
 

PF 2017

Všem našim spolupracovníkům, příznivcům a podporovatelům přejeme radostné a klidné prožití vánočních svátků a do roku 2017 hodně zdraví, odvahy a vytrvalosti. Ať se daří!

Vaše Nadace Neziskovky.cz
celý článek
 

Zapojili jsme se do GivingTuesday!

celý článek
 

NENE – Neziskový Networking

Ve spolupráci s BARD PR spouštíme 8. 12. 2016 zcela nový projekt – Neziskový Networking. Proč to? Chceme rozhýbat naše stojaté vody, chceme sdílet kontakty, doporučovat se navzájem, propojovat se a podporovat. Profesionálně!
celý článek
 

Zahájili jsme Loveckou sezónu!

celý článek
 

ODVAHOU A VYTRVALOSTÍ POMÁHAJÍ DRUHÝM. OCENIT JE MŮŽETE CENOU FLOCCUS!

Překonat bariéry, které lidem do cesty staví stáří, mentální postižení nebo závislost, chce odvahu. Tu již potřetí ocení Nadace České spořitelny prostřednictvím Ceny Floccus (www.nadacecs.cz). Udělí ji organizacím a jednotlivcům, kteří tyto znevýhodněné skupiny lidí podporují. Jedná se o stejné oblasti, ve kterých dlouhodobě působí i sama nadace.
celý článek
 

Pomozte nám odhalit potřeby neziskových organizací!

celý článek
 

Chcete posílit PR vaší organizace? Nabízíme nový modulový kurz!

Připravili jsme pro Vás novinku! Již 11. listopadu otevíráme jedinečný kurz "PR AKADEMIE - workshopy na téma PR od A do Z".
celý článek
 

Svět neziskovek: Odhalujeme svět lobbingu

V říjnovém Světě neziskovek čtěte o tom, že lobbing zdaleka není jen výrazem spojeným s vysokou politikou ani výsadou lobbistů zahalených do neprůsvitné aury. Přečtěte si, jak se téma neziskovek (ne)vyjímalo ve volebních programech politických stran.
V rozhovoru Lenka Kohoutová z pohledu političky prakticky popsala proces lobbingu a z role lobbistky v sociálních službách nabídla jednoduché tipy, jak na to. Jiří Tošner z HESTIA otevřel kapitolu zapomenutého zákona o dobrovolnictví. Stejně tak jsme oprášili téma zákona o veřejné prospěšnosti. Budoucnost obou je totiž značně nejistá.
celý článek
 

Grantový kalendář na poslední čtvrtletí jen za 250 Kč

Grantový kalendář (GK) je přehled aktuálních uzávěrek grantových či výběrových řízení a programů, ve kterých mají české neziskové organizace možnost žádat o poskytnutí finančních prostředků na své projekty.
celý článek
 

Public relations v novém Světě neziskovek

celý článek
 

Máte poslední možnost přihlásit se do rekvalifikace MANAŽER!

Chcete prohloubit své manažerské dovednosti a kompetence? Chcete nebo již začínáte působit na manažerské pozici v neziskové či příspěvkové organizaci? Nabízíme Vám rekvalifikační kurz s akreditací u MPSV a MŠMT.

Tento vzdělávací program s úspěchem realizujeme již řadu let. Předáme Vám v něm to nejlepší, co umíme. Přihlaste se a rozšiřte řady našich spokojených absolventů! Termín pro podání přihlášek je 8. září, startujeme už 22. září!
celý článek
 

Do 7. září hlasujte pro projekt, který podpoří Nadace České Spořitelny

celý článek
 

GRANTOVÁ VÝZVA NADACE NEZISKOVKY.CZ 2016

Výběrové řízení na rozdělení finančních prostředků z výnosů nadačního jmění Nadace Neziskovky.cz bylo uzavřeno.
celý článek
 

Vydejte se za památkami s letním číslem Světa neziskovek

V prázdninovém Světě neziskovek jsme se podívali na památky, které spravují a opravují neziskovky. Věděli jste, proč jsme nenapravitelnými poutníky nebo jak zachránit hrad, pro který už včera bylo pozdě? Z článku o obnově téměř zapomenuté obce Skoky na Vás dýchne tajemná atmosféra a chuť prozkoumat tamější krajinu opředenou legendami.
celý článek
 

Držet krok s aktuálním děním je třeba i v létě

Přichystali jsme pro Vás speciální nabídku kurzů, které Vás budou bavit a osvěží Vaši mysl i za parních letních dnů. Jedná se o moderní témata, která v dnešní době řeší většina neziskovek. Přijďte načerpat informace a inspiraci!
celý článek
 

Evropské fondy pro nestátní neziskové organizace

celý článek
 

Prohlášení Rady vlády pro nestátní neziskové organizace

celý článek
 
Nadace Neziskovky.cz, Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz