Vzdělávání

Rekvalifikační kurzy

Naše dlouholeté zkušenosti jsme zúročili v pořádaných akreditovaných rekvalifikačních kurzech. Dlouhodobé vzdělávací programy jsou efektivnější a ucelenější forma vzdělávání. Účastníci se učí navzájem od sebe, inspirují a propojují. Přihlaste se také!

 

Manažer (se zaměřením na finanční řízení neziskové organizace)

Chcete nebo již začínáte působit na pozici finančního manažera v neziskové organizaci? Chcete posílit své dovednosti a kompetence v oblastech finančního plánování, rozpočtů, výkazů, účetnictví, nebo i řízení lidí a hodnocení jejich výkonu? Chcete získat aktuální informace od profesionálů ve svých oborech? Přihlaste se ještě dnes na náš rekvalifikační kurz s akreditací u MŠMT!

Podívejte se na obsah rekvalifikace.

 

Manažer (neziskové organizace)

Chcete prohloubit své manažerské dovednosti a kompetence? Chcete nebo začínáte působit na manažerské pozici v neziskové či příspěvkové organizace? Nabízíme Vám kurz, který přináší ovoce! Rekvalifikační kurz je akreditovaný u MŠMT. Vzdělávací program s úspěchem realizujeme již řadu let. Předáme Vám to nejlepší, co umíme.

Prohlédněte si obsah rekvalifikačního kurzu.

Specialista fundraisingu a public relations

Chcete proniknout do tajů fundraisingu a public relations? Přinášíme Vám tematicky ucelený kurz, který Vám v tom pomůže. Jednotlivými kurzy Vás provedou specialisté ve svých oborech. Vzdělávací program je akreditovaný u MŠMT a MPSV. Navíc budete mít příležitost sdílet zkušenosti s ostatními účastníky.

Podívejte se, co je obsahem rekvalifikačního kurzu.

Tradičním mediálním partnerem rekvalifikací je Wolters Kluwer, a.s. Děkujeme.

Zaujaly vás naše rekvalifikace? Kontaktujte nás:

e-mailem: nadace@neziskovky.cz

telefonicky: +420 730 517 966 

Víte, že jako student či zaměstnanec se můžete také zdarma vzdělávat?

Stačí se registrovat na svém úřadu práce jako „zájemce o zaměstnání" a vyplnit potřebný formulář k žádosti o rekvalifikační kurz. Vaši žádost posoudí komise a v případě schválení je rekvalifikace úřadem práce po jejím úspěšném absolvování účastníkovi zaplacena.

I zaměstnavatelé mohou své zaměstnance vzdělávat tímto způsobem. Na základě písemné dohody s příslušným Úřadem práce mohou být zaměstnavateli částečně nebo plně hrazeny náklady spojené s realizací rekvalifikace (nikoli náhrada mzdy).

Žádosti zaměstnavatelů o finanční příspěvek na rekvalifikaci zaměstnanců přijímá referát zprostředkování a poradenství Úřadu práce, na kterém je možno obdržet formulář žádosti.

V případě dotazů ohledně vzdělávání s podporou úřadu práce kontaktujte Libor Marka:

E: nadace@neziskovky.cz
T: +420 730 517 966

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz