Kdo jsme

Karolina Fialová


Ředitelka nadace
k_fiVystudovala obor Arts management na Vysoké škole ekonomické v Praze - vedlejší specializace Ekonomika nestátních neziskových organizací. Ve společnosti Neziskovky.cz začala pomáhat jako dobrovolnice při organizačním zajištění soutěže ŽIHADLO v roce 2011. Poté působila na pozici asistentky vzdělávání. Od roku 2015 je ředitelkou Nadace.

Kontakt:

fialova@neziskovky.cz
731 152 534 

 

 

Libor Marek


Zástupce ředitelky
libor-marekPřed příchodem do Nadace Neziskovky.cz působil jako konzultant pro strategické řízení NNO, jako programový manažer České rady pro šetrné budovy nebo manažer ve společnostech skupiny RWE (nyní innogy). Od roku 2011 zasedá ve správní radě Amnesty International Česká republika, od roku 2013 v pozici jejího předsedy. Stál u zrodu neziskového projektu Um sem um tam. V letech 2005-2011 byl trenérem dívčího volejbalu, nejprve v lokálním týmu, následně v pražských extraligových klubech.

Kontakt:

marek@neziskovky.cz
730 517 966

 

Karolína Kratochvílová


Komunikace & Svět neziskovek
 karolina-kratochvilova Studuje magisterský obor Arts Management na VŠE v Praze, zajímá ji marketing a PR. V neziskovém sektoru se již 7 let pohybuje jako dobrovolník, podílela se na organizaci benefičních akcí či studentského festivalu Apríles, spolupracovala na vývoji komunikačních kampaní dalších projektů. Aktuálně je členkou organizačního týmu TEDxPrague. V Nadaci Neziskovky.cz působí jako redaktorka Světa neziskovek a stará se o online komunikaci Nadace. 
Kontakt:

kratochvilova@neziskovky.cz
605 276 326

 

Aneta Plevová


Koordinátorka Grantového diáře
aneta-plevova Na VŠE v Praze studuje magisterský program zaměřený na evropskou integraci a značnou část praxe získala v neziskových organizacích. V rámci studia absolvovala předmět zaměřený na projektový management fondů EU a této problematice se věnovala také v průběhu stáže v Evropské rozvojové agentuře. Pro síť klientů vyhledávala možnosti zapojení do vhodných mezinárodních projektů financovaných fondy EU a asistovala i v jejich průběhu. V Nadaci Neziskovky.cz se věnuje Grantovému diáři.

Kontakt:

plevova@neziskovky.cz
730 173 166

 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz