Kdo jsme

Karolina Fialová


Ředitelka nadace
k_fiVystudovala obor Arts management na Vysoké škole ekonomické v Praze - vedlejší specializace Ekonomika nestátních neziskových organizací. Ve společnosti Neziskovky.cz začala pomáhat jako dobrovolnice při organizačním zajištění soutěže ŽIHADLO v roce 2011. Poté působila na pozici asistentky vzdělávání. Od roku 2015 je ředitelkou Nadace.

 

Od března tohoto roku Karolina čerpá půlroční neplacené volno a sbírá zkušenosti ve světě. Žezlo za ni převzal Libor Marek. 

 

 

Libor Marek


Zástupce ředitelky
libor-marekPřed příchodem do Nadace Neziskovky.cz působil jako konzultant pro strategické řízení NNO, jako programový manažer České rady pro šetrné budovy nebo manažer ve společnostech skupiny RWE (nyní innogy). Od roku 2011 zasedá ve správní radě Amnesty International Česká republika, od roku 2013 v pozici jejího předsedy. Stál u zrodu neziskového projektu Um sem um tam. V letech 2005-2011 byl trenérem dívčího volejbalu, nejprve v lokálním týmu, následně v pražských extraligových klubech.

Kontakt:

marek@neziskovky.cz

730 517 966

 

Anna Sýkorová


Koordinátorka vzdělávání
a_syVystudovala Veřejnosprávní činnost na Střední škole zemědělské a potravinářské v Klatovech. Mezi její záliby patří cestování, příroda, má ráda fotografování a sport. Jejím životním cílem je pracovat v kolektivu a spolupracovat s lidmi, proto zvolila cestu neziskové organizace. 
Kontakt:

sykorova@neziskovky.cz

605 276 326

 

Hana Kopřivová


Tajemnice
h_koVystudovala gymnázium s rozšířenou výukou ekonomiky a organizace. Má dlouholeté zkušenosti s vedením administrativy z různých pracovních pozic v oblasti kultury a muzejnictví i z finančního sektoru, kde pracovala jako metodik prodeje. V Nadaci Neziskovky.cz působí na pozici tajemnice.

Kontakt:

koprivova@neziskovky.cz

224 239 876

 

 

Karolína Kratochvílová


Projektová koordinátorka

k_krStuduje magisterský obor Arts Management na VŠE v Praze, zajímá ji marketing a PR. V neziskovém sektoru se již 7 let pohybuje jako dobrovolník, podílela se na organizaci benefičních akcí či studentského festivalu Apríles, spolupracovala na vývoji komunikačních kampaní dalších projektů. Aktuálně je členkou organizačního týmu TEDx Prague. V Nadaci Neziskovky.cz působí jako redaktorka Světa neziskovek, stará se o Facebook a web, zajišťuje organizaci akcí. 

Kontakt:

kratochvilova@neziskovky.cz

605 276 326

 

Martina Kolmerová


Projektová koordinátorka
ma_koStudentka Cestovního ruchu na Vysoké škole obchodní v Praze. V předchozích letech pracovala pro Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní ústav pro vzdělávání, jako členka implementačního týmu projektu Národní soustava kvalifikací. Má zkušenosti z oblasti řízení projektů a fundraisingu, s přípravou podkladů pro zpracování grantových projektů, s komunikací s dárci, jakož i s přípravou a vedením fundraisingových a charitativních akcí. V Nadaci Neziskovky.cz působí jako projektová koordinátorka.

Kontakt:

kolmerova@neziskovky.cz

730 173 166
 
tisk
Nadace Neziskovky.cz
Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1
tel.: 224 239 876, e-mail: nadace@neziskovky.cz