Impact Academy: Ukaž změnu 2018 zná svých 9 účastníků


Prvního ročníku vzdělávacího programu Impact Academy: Ukaž změnu se zúčastní dohromady devět organizací (pět neziskových organizací, dva sociální podniky a dva zástupci donorů). Všechny organizace přesvědčily výběrovou komisi, že je pro ně sledování dopadu vlastní činnosti strategické a jsou připraveny se plně do sledování dopadu v následujícím půlroce ponořit a být tak příkladem i pro ostatní.

"Vítěznými" organizacemi jsou Elixír do škol, Fokus Praha, IQ Roma Servis, Kokoza, Nadace VIA, Nadace OSF, Pragulic, Pražské matky a RUBIKON Centrum. Impact Academy: Ukaž změnu nicméně není soutěž, a proto i ostatní zájemci a zájemkyně o sledování dopadu budou moci od ledna využívat většiny materiálů, které se budou na workshopech používat. Pro víc informací sledujte Facebookovou stránku Impact Academy a přihlaste se k odběru newsletteru

„Účast v pilotním ročníku programu je pro vybraných 9 organizací výhrou a výzvou zároveň – dostanou maximální péči a podporu ve svém snažení, a vzhledem k tomu, že se stanou průkopníky v oblasti sledování dopadu u nás, budou se k nim ubírat naděje mnohých dalších organizací, které se na jejich příkladu budou moci v budoucnu učit. A právě ochota sdílet praktické zkušenosti s dalšími aktéry v občanském sektoru je pro nás velmi důležitá. I proto chystáme „doprovodný program“ pro další zájemce, kteří se do prvního ročníku nedostaly,“ prozradila plány iniciativy Impact Academy její spoluzakladatelka Barbora Komberec Novosadová.

Zdroj: Impact Academy
 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz