Získejte nový web zdarma od BARTON STUDIO! Přihlášky do 15. října


Plzeňští weboví mágové se na podzim chystají propojit mladé talenty a smysluplné projekty. Společně se studenty z VOŠ a SPŠE Plzeň připraví pro vybranou neziskovou organizaci zbrusu nový web. Výherce získá moderní a funkční webovou prezentaci. Přihlaste svou neziskovou organizaci do 15. 10. 2017.

Netradiční způsob, jak pomoci neziskovému sektoru, si zvolilo plzeňské BARTON STUDIO. Zkušení weboví designéři se rozhodli využít svých dovedností a během podzimu vypracují vybrané organizaci zcela nový web. Právě webové stránky totiž bývají velmi nákladnou položkou, kterou si často organizace nemohou dovolit v plné kvalitě. Z přihlášených neziskovek bude vybrána ta, která si nový web zaslouží nejvíce.

Zástupci studia se 24. 10. 2017 vydají prezentovat projekt na akci Otevíráme dveře vzděláním, kde budou hledat nadané studenty, kteří se připojí k týmu. “Chceme zapojit studenty do práce s reálnými klienty a ukázat jim, jak správně tvořit weby. Tvorba funkčního webu je především o podrobné přípravě, zapojení uživatelů do tvorby a testování. Naše znalosti chceme tímto dobročinným projektem šířit mezi začínající mladé talenty,” říká Milan Bartoň, zakladatel BARTON STUDIO.

Pokud jste přesvědčeni, že by nový web vaší organizaci pomohl a jste odhodláni se na změně podílet společně s týmem profesionálů, ozvěte se! Více informací najdete na webu studia.

Zdroj: BARTON studio

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz