Ride a tiger! Umění úspěšného fundraisingu odhalí říjnová konference


„Fundraising je jako jízda na hřbetě padajícího tygra. Anebo surfování na velké vlně,“ říká Tomáš Vyhnálek z Člověka v tísni, jeden z nejúspěšnějších fundraiserů našeho regionu. „Udělej to správně hned napoprvé!" doplňuje Tony Myers své motto, které zaznělo už na pěti kontinentech. Oba vystoupí na mezinárodní fundraisingové konferenci, která proběhne 10. – 13. října v Bratislavě. Proč byste tam neměli chybět?

1

Tony se s velkým úspěchem věnuje „umění a vědě“, které stojí za získáváním velkých darů a za velkými kampaněmi. Po 20 letech praxe doma i v zahraničí je zaníceným propagátorem konceptu Disciplined Campaign©. Za úspěšným fundraisingem stojí příběhy o disciplíně a cíleném tahu na branku. Hovoří se v nich o tvrdé práci, úsilí a vytrvalosti, ale především o ,,systémovém přístupu“ – a někdy, ano, i o štěstí.

Na CEE Fundraising Conference Tony povede masterclass s názvem Velké dary a velké kampaně: Umění a věda úspěchu, kde se s vámi podělí o svoje bohaté odborné znalosti a zkušenosti z oblasti kampaní na získávání velkých dárců. Přijďte si poslechnout vše o systémovém přístupu, naučte se, jak určit, jestli je vaše organizace na tento druh kampaní a darů připravená a poznejte jedinečnost různých druhů kampaní.

2

„Region střední a východní Evropy nabízí fundraiserům nespočet možností a je jen na každém z nás, zda naskočíme na správnou vlnu anebo na správného tygra,“ říká Tomáš Vyhnálek z Člověka v tísni a ví, o čem mluví:

V roce 2016 Člověk v tísni získal ze soukromých zdrojů 5,5 mil. eur s návratností investice (ROI) 1:15. Tento úspěch je založen především na získávání dárců a péči o ně. Za 10 let vzrostl počet pravidelných dárců z 1800 na 23 000. V tomto roku organizace očekává, že z darů získá 3 mil. eur.

Tomáš povede na CEE Fundraising Conference interaktivní masterclass, na které bude hovořit o klíčových prvcích tohoto úspěchu, jako i o kampaních Člověka v tísni. Účastníky seznámí s dárcovským cyklem své organizace a prozradí, jak úspěšně získávat podporovatele. A jako překvapení odhalí, proč jeho organizace nemá strategický plán.

Podívejte se, co vás na konferenci čeká. Přihlaste se a do hloubky prozkoumejte, v čem spočívá úspěch fundraisingu!

Zdroj: Slovenské centrum fundraisingu

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz