Neziskovka roku 2017: přihlašujte se do 15. září


Registrace do 5. ročníku ocenění Neziskovka roku 2017 jsou v plném proudu. Přihlášené neziskovky projdou vyhodnocením své činnosti a získají inspiraci ke zlepšení. Titul Neziskovka roku 2017 obdrží nejlépe vedené organizace ve třech kategoriích (malá, velká, střední neziskovka) a také v Ceně veřejnosti. Registrace běží do 15. září.

Účastníci projdou třífázovým hodnotícím procesem. Po vyplnění sebehodnotícího dotazníku bude následovat kontrolní návštěva hodnotitelů u těch nejúspěšnějších. Hodnocení bude završeno prezentací organizací před odbornou komisí. Účast v Neziskovce roku především pomůže všem zúčastněným odhalit silné a slabé stránky řízení organizace a odnesou si cennou zpětnou vazbu od odborníků, která jim pomůže s dalším rozvojem.

V loňském ročníku bodovaly organizace I MY, o.p.s., Portima, o.p.s. nebo Diecézní charita Brno. Slavnostní vyhlášení vítězů letošního ročníku proběhne 27. listopadu 2017 v pražském divadle Archa a vítězové si odnesou například trofeje od firmy PRECIOSA a další odměny. 

Zdroj: NROS

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz