Staňte se skvělým fundraiserem a výrazně zvyšte své příjmy


"Skvělý fundraising" lze definovat jako výrazný růst příjmů, který v průběhu několika roků zvýší příjmy a vliv organizace dvojnásobně, trojnásobně nebo dokonce čtyřnásobně. V nabídce letošní CEE Fundraising Conference v Bratislavě je i dvoudenní Premium Masterclass Great Fundraising. Osvojte si organizační kulturu, chování i vůdčí schopnosti.

K čemu je potřebujete? Skvělý fundraising se bez nich neobejde a vám umožní zvyšovat příjmy.

Masterclass bude jedinečnou kombinací akademického výzkumu a případových studií s osobitým důrazem na Great Fundraising Report. Delegáti, kteří se zúčastní tohto exkluzivního analytického masterclassu, si odnesou záznam ,,nevyhnutelných kroků“, které po návratu mohou okamžitě aplikovat ve svých organizacích.

Akce nabídne příklady toho, jak se ostatním podařilo docílit skvělého fundraisingu, porozumět potřebám dárců, a nebo také to, jak může skvělý fundraising ovlivnit poslání organizace a naopak. Kromě jiného se delegáti dozvědí, jak generovat investice do zisku finančních prostředků, co může tato investice znamenat, jak správné vedení a inspirace přináší fundraisingové výsledky nebo jak podporovat kulturu neustáleho učení se, která je tajemstvím pro inovace a růst.

Premium Masterclass 10.-11. října 2017 v Bratislavě povede světově známý fundraiser a vyhledávaný speaker Alan Clayton z Velké Británie. Masterclass je určen pro vedoucí pracovníky a ředitele, členy výkonného týmu a správní rady, ředitele fundraisingu, stejně jako pro další leadery a ambiciózní fundraisery, kteří chtějí rozvinout svůj vůdcovský potenciál.

V návaznosti na masterclassy se 12.-13. října budou konat i další konferenční workshopy, které představí celou řadu zahraničních odborníků zaměřených na širokou škálu témat souvisejících s fundraisingem. Akce přinese inspiraci pro získávání finančních zdrojů od zkušených odborníků ze střední a východní Evropy, jako i z dalších vyspělých trhů.

Více informací o celém programu konference najdete: www.ceefundraising.org

Zdroj: Slovenské centrum fundraisingu

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz