Získejte International Achievement Award - přihlášování jen do 12. dubna!


Znáte nějaký úspěšný projekt podporující mezikulturní dialog? Nebo jste vy sami jeho strůjcem? Nenechte si ujít soutěž Intercultural Achievement Award, kterou tradičně vyhlašuje Spolkové ministerstvo pro Evropu, integraci a zahraničí Rakouské republiky. Přihlašovat se mohou neziskové organizace také z ČR. Přihlášky posílejte do 12.4.2017.

Intercultural Achievement Award již od roku 2014 oceňuje úspěšné, inovativní projekty, které se nějakým způsobem zasadily o zlepšení mezikulturního dialogu, například tím, že se jim podařilo navzájem propojit odlišné kultury či náboženství.

Účastnit se mohou jak neziskové organizace včetně nadací, náboženských organizací a asociací, tak i organizace komerční. Vládní a mezinárodní organizace se o ocenění ucházet nemohou. Projekty budou mít letos možnost soutěžit ve čtyřech kategoriích: Udržitelnost (výhra ve výši 10 000 EUR), Nedávné události (výhra ve výši 5000 EUR), Inovace (5000 EUR) a Média (5000 EUR). Podmínkou je, aby byl projekt v době přihlášky již realizován, popřípadě úspěšně ukončen.

A jak se zúčastnit? Stačí vyplnit elektronickou přihlášku do konkrétní kategorie a zaslat ji na adresu: dialog@bmeia.gv.at. Jednotlivé přihlášky a další informace najdete na webu IAA.

Zdroj: IAA

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz