Slavnostní ocenění LASKAVEC s přednáškou Petra Ludwiga


Vzpomenete si, kdy jste zaznamenali ve svém okolí úplně obyčejný laskavý skutek? Kdy vy sami jste někomu nezištně pomohli? V neděli 23. dubna 2017 od 20.00 proběhne ve Stavovském divadle slavnostní ocenění #LASKAVEC Nadace Karla Janečka. Součástí večera bude meta-přednáška Petra Ludwiga (autor bestselleru Konec prokrastinace) na téma Co ví věda o laskavosti?

Často se stává, že dobré skutky bereme jako samozřejmost. V Nadaci Karla Janečka ale věří, že by se měly stát přirozenou součástí lidského života.

V neděli 23. dubna 2017 od 20.00 proběhne ve Stavovském divadle historicky první slavnostní ocenění #LASKAVEC Nadace Karla Janečka. Projekt probouzí touhu po objevování a konání laskavých skutků. Představíme vám příběhy neznámých dobrosrdečných lidí, kteří nezištně dělají neobyčejné věci pro své okolí.

Součástí večera bude meta-přednáška Petra Ludwiga (autor bestselleru Konec prokrastinace) na téma Co ví věda o laskavosti? Zodpovíme otázky, jako například jak laskavost ovlivňuje zdraví a vztahy? Jak můžeme posilovat laskavé chování u sebe a u druhých? A jak žít život více eudaimonicky?

Těšit se můžete i na zajímavý hudební program. Moderátorkou večera se stala známá herečka Iva Pazderková.

Celý večer se ponese v duchu motta „Laskavost plodí laskavost.“

Vstupenky na www.narodni-divadlo.cz
Více informací na www.nadacekj.cz

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz