Knižní novinky

130 pravidel vítězů pro úspěch a nenaplněný život

Bodo Schäfer

Grada Publishing, a. s

Chcete v životě něčeho dosáhnout a žít svůj sen? Sáhněte po nové publikaci, která vám na cestě k úspěchu bude spolehlivým kompasem. Jak mít pod kontrolou svůj časový plán a úspěšně se vypořádat se stresem a kritikou? 30 praxí prověřených pravidel vám poradí, jak toho docílit a dosáhnout nejen větších výdělků, ale i vyššího uznání a opravdového uspokojení v osobním životě. Nenechte své sny ustoupit závazkům a staňte se člověkem, jímž byste chtěli být.

3Motivace a odměňování pracovníků: Co musíte vědět, abyste ze svých spolupracovníků dostali to nejlepší

Jan Urban

Grada Publishing, a.s.

Jsou vaši zaměstnanci málo výkonní a iniciativní? Chcete je motivovat, ale nevíte jak? Zkušený autor vám v knize poradí, jak kombinovat finanční a nefinanční motivaci, zda lépe funguje pozitivní či negativní motivace, jak posílit ducha celého týmu a jaké jsou nejčastější motivační chyby vedoucích. Publikace spojuje manažerské, psychologické a ekonomické přístupy k motivaci pracovníků. Prozradí vám, jaké jsou přínosy zaměstnaneckých benefitů, jak delegovat pravomoci, zadávat úkoly, hodnotit výsledky apod. Cílem je ukázat, jak na základě účinné a správně zaměřené motivace získat od svých spolupracovníků to nejlepší. Kniha je určena především manažerům, studentům manažerských oborů, vedoucím týmů a personalistům.

2Rukověť dobrého interního lektora

pro efektivní vzdělávání ve firmách a jiných organizacích

Petr Kazík

Grada Publishing, a.s.

Chcete zaujmout kolegy, efektivně jim předat své znalosti a zároveň si tak zjednodušit práci? První praktická příručka, je určena právě vám, lidem, kteří jsou ve firmách a jiných organizacích profesionály ve své oblasti a vedle toho školí své kolegy. Kniha je psána formou dialogu odborného interního lektora s profesionálním lektorem, kteří společně hledají možnosti efektivní výuky a přibližují jednoduché zásady atraktivního vzdělávání. Ověřené didaktické postupy a lektorské techniky doplňují šablony, vzory a příklady dobré praxe.

 

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz