Microsoft Den pro neziskové organizace dnes otevírá registrace, kapacita omezena


Přijďte načerpat inspiraci a dozvědět se novinky týkající se cloudových služeb a dalších aplikací Microsoft. Ve čtvrtek 6. dubna již po deváté proběhne Den pro neziskové organizace. Vstup je zdarma, kapacita akce je ale pouze 70 osob. Přihlašování bude spuštěno dnes ve 14 hodin, přihlaste se včas!

Můžete se opět těšit na řadu inspirativních seminářů a přednášek. Jako první dopolední přednáška Vás čeká představení Azure a všeho, co tato cloudová platforma může nabídnout neziskovým organizacím. Na tuto prezentaci naváže organizace The Duke of Edinburghs International Awards Czech Republic Foundation, o.p.s. se svou případovou studií o tom, jak Azure pomáhá při jejích aktivitách. Těsně před obědem Vás pak čeká vyhlášení vítězných příběhů letošního ročníku soutěže Microsoft NGO Awards a inspirace v podobě prezentace příběhů.

Odpoledne si můžete vybrat z široké nabídky seminářů na témata Office 365 a dalších Microsoft aplikací, které povedou experti ze společnosti Microsoft, zástupkyně Sdružení VIA, z. ú. nebo pan Zdeněk Havránek ze společnosti Cloudiga. Podrobný program naleznete na www.techsoup.cz/NGOday. Akci pořádá společnost Microsoft ve spolupráci se Sdružením VIA, z. ú. v rámci programu TechSoup Česká republika.

Pro přihlášení vyplňte formulář na http://sdruzenivia.formees.com/f/ngo-day-1/.

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz