Zapojili jsme se do GivingTuesday!

GivingTuesday je světový svátek dobrovolnictví a dárcovství, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat. Během minulého roku se do GivingTuesday po celém světě zapojilo více než 45 000 organizací ze 71 zemí, ať už finanční podporou potřebným, dobrovolnictvím nebo charitativní kampaní za sociální téma.

V České republice tento rok poběží vůbec první ročník. GivingTuesday v Česku jako národní ambasador zastřešuje Asociace společenské odpovědnosti.

I my jsme se zapojili! Členové správní a dozorčí rady Nadace Neziskovky.cz darují svůj čas a zkušenosti neziskovým organizacím.

Z přihlášených neziskovek vybereme 5 organizací, které podpoříme naším know-how z oblasti PR, krizové komunikace, interní vs. externí komunikace, systémového vedení a motivace zaměstnanců, analýz organizační struktury, oponentur k business plánům a strategického plánování. Zároveň nabídneme jedno volné místo na semináři Teorie typů.

Každá z vybraných organizací může využít až 2 hodinovou konzultaci na témata, která aktuálně řešíte. Konzultace se uskuteční během ledna/února 2017. Zájemcům z mimopražských neziskovek můžeme zajistit v Praze ubytování.

Přihlaste se do 1. 12. 2016 prostřednictvím formuláře.


Chcete vědět víc? Pište na fialova@neziskovky.cz.

Za celý tým Nadace Neziskovky.cz,

Karolina Fialová, ředitelka

 vloženo 29.11.2016

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz