Konference PMcon


Deloitte Advisory, WBI Systems, PM Consulting, Symphera, Projectman, Per Partes Consulting, Ociris. Co mají tyto firmy společného? I s jejich zástupci se budete moci setkat na konferenci PMcon 2014, kde se s účastníky podělí o svoje znalosti a zkušenosti z oblasti projektového řízení.

PMcon je konference šitá na míru studentům, juniorním projektovým manažerům a všem dalším, kteří ve své praxi či podnikání začínají s řízením projektů a chtějí se v této oblasti dále vzdělávat.

Jejím cílem je zprostředkovat ucelený pohled na jednotlivé fáze životního cyklu projektu, upozornit na nejdůležitější aspekty vedoucí k úspěšnému dosahování projektových cílů, poskytnout přehled o možnostech profesního rozvoje v této oblasti a umožnit navázání kontaktů s dalšími účastníky, se kterými je spojuje společný zájem o tento obor.


Akci pořádá Studentský klub projektového řízení (SKPŘ) a Komora Projektových Manažerů je jejím partnerem. Budeme rádi, pokud akci doporučíte i svým juniorním kolegům.


Konference proběhne již 3. června 2014 v prostorách České zemědělské univerzity v Praze. Na akci je nutné se předem zaregistrovat. Pro více informací navštivte www.pmcon.cz.

_________________________________

O POŘADATELI
Studentský klub projektového řízení (SKPŘ) vznikl na počátku roku 2012 při Vysoké škole ekonomické (VŠE) v Praze. Náš klub je složen převážně z absolventů a studentů vysokých škol, které spojuje společný zájem o oblast projektového řízení. Naším hlavním dlouhodobým cílem je přispívat k rozvoji tohoto dynamicky rozvíjejícího se oboru v České republice.

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz