Marek Šedivý


Manažer programů rozvoje

Marek Šedivý v letech 2000 - 2012 působil ve fukci ředitele obecně prospěšné společnosti Neziskovky.cz. Kromě výkonu této funkce měl v Neziskovkách na starosti fundraising a public relations. V současné době pracuje na pozici managera pro projekty rozvoje.

Absolvoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze a řadu kurzů zaměřených na management, marketing, public relations a lektorské dovednosti. Během čtyřměsíčního pobytu v rámci Fulbright-Masarykova stipendia v roce 2009 absolvoval Mini MBA pro neziskové organizace na University of St. Thomas v Minneapolis.

Marek Šedivý vykonává funkci prezidenta Asociace veřejně prospěšných organizací, je členem Rady vlády pro nestátní neziskové organizace, členem Aliance lektorů a konzultantů Neziskovky.cz, členem expertního výboru Tematické sítě pro rozvoj sociální ekonomiky a spolupracuje s International Capacity Building Alliance. Dlouhodobě se intenzivně zajímá o rozvoj neziskového sektoru, jeho transparentnost, vzdělávání lidí v neziskovém sektoru a legislativní normy upravující fungování neziskového sektoru v České republice.

Ve svém volném čase působí jako lektor a konzultant, jeho specializací jsou strategické plánování a řízení neziskových organizací, fungování správních rad, public relations a marketing neziskových organizací. Je spoluautorem publikací „Úspěšná nezisková organizace" a „Role správní rady v řízení neziskové organizace".
Marek Šedivý je ženatý a má dvě děti.

kontakt:

tel.: +420 603 154 999

email: sedivyneziskovky.cz

 
zpěttisk
 
Nadace Neziskovky.cz
Vlkova 628/36, 130 00 Praha 3 - Žižkov
tel.: +420 730 517 966, e-mail: nadace@neziskovky.cz