Mentor-ka/Psychoterepeut-ka

datum zadání: 11.02.2019
organizace: EkoInkubátor, z. ú.
pozice/obor: Děti, mládež
ohodnocení:
lokalita: Jihomoravský
kontakt: +420 775 935 002
url: https://www.symbiosbrno.cz/
POPIS:
Náplň práce:
- přímá práce a psychoterapeutická podpora mladých dospělých z dětských domovů (DD)
- individuální poradenství v oblasti práce, bydlení a seberozvoje
- vedení části pravidelných setkání kolektivu spolubydlení
- podílení se na spoluvytváření otevřené atmosféry, založené na vzájemné důvěře osob z CS, studentů a členů realizačního týmu
- spolupráce na tvorbě příkladů dobré praxe
- úzká spolupráce s vedoucí projektu, sociálním pracovníkem a dalšími

Nabízíme:
- jedinečnou možnost podílet se na vzniku a vývoji smysluplného a unikátního projektu v ČR
- možnost seberealizace a využití kreativního potenciálu v práci s komunitou mladých dospělých
- společensky prospěšnou a odpovědnou práci s jednotlivci i kolektivem
- příjemné pracovní prostředí v centru Brna a vstřícný tým
- úvazek 0,2 - 0,5 ve formě HPP/DPČ, flexibilita na obou stranách po dohodě, s ohledem na potřeby projektu (upřesnění při osobním pohovoru)

Požadujeme:
- zkušenost s přímou prací s mládeží a mladými dospělými (15-26 let)
- pracovní zkušenosti v oblasti terapeutické, sociální, popř. pedagogické práce
- kreativitu, empatii
- cit pro práci v týmu a zkušenost s vedením týmových aktivit
- dobré komunikační a facilitační schopnosti
- flexibilitu a schopnost improvizace
- vysokoškolské vzdělání v pomáhajících profesích

Výhodou:
- započatý terapeutický výcvik
- zkušenost se zážitkovou pedagogikou
- znalost angličtiny slovem i písmem

Místo výkonu práce: Brno.
Termín nástupu: duben 2019 / květen 2019.

V případě zajmu nám do 6. března 2019 pošlete na email symbiosbrno@gmail.com:
- strukturovaný životopis
- motivační dopis
- telefonní kontakt na dvě osoby pro Vaše reference ve vztahu k nabízené pozici.

Do předmětu emailu uveďte "Výběrové řízení – mentor/psychoterapeut projektu Symbios".

Vybraní/-é zájemci/-kyně budou informováni/-y do pátku 8. března 2019 a pozváni/-y na pohovor, který se uskuteční mezi 11. a 15. březnem 2019.