Projektový/á manažer/ka - mezinárodní projekt

datum zadání: 07.12.2018
organizace: CHC
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení: 35 - 45 000,- Kč
lokalita: Praha
kontakt: ivana.sterbova@prostorprodialog.cz
url: https://www.ivanasterbova.cz/pozice/
Pro projekt, jehož cílem je podpořit organizace zabývající se podporou zaměstnanosti a podnikavosti mládeže tak, aby dokázaly efektivně hodnotit a komunikovat dopad své činnosti. V rámci projektu budeme také rozvíjet mezinárodní síť expertů a budovat komunitu zaměřenou na hodnocení dopadu společensky prospěšných projektů.
Spolupráce ČR, Slovensko, Polsko a Německo.

Pracovní náplň:

Samostatné vedení mezinárodního projektu
- sestavení a řízení českého týmu
Úzká komunikace s partnerskými institucemi a koordinace celého projektového týmu
Komunikace s donorem (EEA and Norway Funds), pravidelný finanční reporting, příprava zpráv o pokroku v realizaci projektu a kontrola správné administrace projektu, úzká spolupráce s účetním a personálním oddělením
- Nastavení koncepce dílčích projektových aktivit ve spolupráci s partnery a průběžná kontrola jejich plnění
- Navazování a rozvíjení kontaktů s českými neziskovými organizacemi i zástupci veřejného sektoru a průběžná motivace k účasti v projektu.
- Aktivní rozvíjení mezinárodní sítě spolupracujících subjektů
- Účast na zahraničních pracovních cestách

Požadované zkušenosti a schopnosti:

- Prokazatelná zkušenost s projektovým řízením a vedením týmu cca 7 let
- Výborné komunikační dovednosti v českém i anglickém jazyce
Univerzální manažer/ka se schopností řídit projekt po věcné, administrativní i finanční stránce
- Pečlivost a smysl pro detail, flexibilita, pokročilé PC dovednosti
Zkušenosti s realizací vzdělávacích a výzkumných projektů výhodou
- Nadšení a zájem přispívat ke zkvalitňování společensky prospěšných projektů a dále se profesně rozvíjet (možnost zapojit se i do věcné realizace projektu v roli metodické, trenérské, moderátorské, tvorbě vzdělávacích materiálů, průzkumů, studií apod.

Nabízená odměna a výhody:

- Samostatná řídící role na plný úvazek s možností flexibilního režimu práce s odměnou odpovídající zkušenostem (smlouva na 40 měsíců od 1.1.2019 s možností prodloužení)
- Neomezený prostor pro seberealizaci, možnost účastnit se zahraničních projektových výjezdů, dále se profesně vzdělávat a poznávat inspirativní organizace a partnery, denní využití angličtiny.
- Firemní benefity - bezplatné či zvýhodněné jazykové kurzy, notebook a mobil i pro osobní účely, příspěvky na MHD, stravné a další výhody
- Přátelský a neformální kolektiv, který vychází vstříc individuálním potřebám