Pečovatel/ka v odlehčovacím centru

datum zadání: 07.12.2018
organizace: Pečovatelské centrum Praha 7
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: od 120 Kč/hod.
lokalita: Praha
kontakt: hr@pcp7.cz
url: http://pecovatelskecentrum.cz
POPIS:
DLOUHODOBÁ BRIGÁDA
Pečovatelské centrum Praha 7 hledá brigádníky/ce přímé obslužné péče k lůžkům na občasnou výpomoc /nepravidelné směny / záskoky
Pracovní náplň:
• denní péče o seniory u lůžka v odlehčovacím centru
• pomoc při osobní hygieně, běžných úkonech péče o vlastní osobu vč. podávání stravy, pomoc při aktivizačních činnostech
• komunikace s rodinnými příslušníky uživatelů služby
• práce v multidisciplinárním týmu – pečovatelky/lé, zdravotní sestry, aktivizační a sociální pracovnice
• vedení výkazů práce

Očekáváme /Požadujeme:
• zájem o práci se seniory
• empatické jednání se seniory, pečlivost a komunikativnost
• trestní bezúhonnost
• schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu
• dobrý zdravotní stav
• ochotu ke službám o víkendech – cca 1x měsíčně
Nabízíme:
• zaškolení a průběžnou podporu vedoucí
• dlouhodobou spolupráci na DPP (zástupy za dovolenou/nemoc)
• platové ohodnocení 120 Kč/hod. (s praxí a kvalifikací 140 Kč/hod.)
• smysluplnou práci na Praze 7
• příjemné a vstřícné pracovní prostředí u Stromovky i kolektiv
• nástup: kdykoliv
Místo výkonu brigády: Kamenická 46, Praha 7

Životopis se stručným motivačním dopisem posílejte na hr@pcp7.cz
Do životopisu uveďte
- dosažené vzdělání, kvalifikaci
- dosavadní pracovní praxi
- telefonické spojení
Dotazy k pracovní pozici: Radek Hušek - 770 152 883