Advocacy manažer/ka

datum zadání: 07.12.2018
organizace: Jsme fér
pozice/obor: Obhajoba zájmů
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: spolecne@zamanzelstvi.cz
url: http://www.jsmefer.cz
Pro celonárodní vzdělávací a informační kampaň o manželství pro gay a lesbické páry Jsme fér! hledáme osobu, která bude vykonávat a koordinovat advokační aktivity.

Náplň práce:
-v širším a systematickém pojetí zasazování se o udržení tématu kampaně v české společnosti a politických kruzích
-monitorování, sběr a analýza informací souvisejících s tématem kampaně - včetně monitoringu legislativního procesu
-vytváření a naplňování advokační strategie kampaně, včetně konzistentního uplatňování advokačních nástrojů směrem k relevantním státním, akademickým, mediálním a dalším institucím v České republice - včetně přípravy podkladů a osobních setkání
-spolupráce s dalšími členy teamu pro maximální efektivní realizaci kampaně
-komunikace a spolupráce s partnerskými organizacemi a platformami z oblasti

Koho hledáme:
-VŠ vzdělání
-dobrý přehled o politickém dění v ČR
-vynikající komunikační a prezentační schopnosti, veřejné vystupování
-schopnost logického a analytického uvažování
-schopnost networkingu
-vynikající znalost ČJ, dobrá znalost AJ
-dobrá orientace v právním postavení LGBT osob v ČR
-orientace v legislativních procesech
-právní nebo politologické vzdělání (výhodou)
-zkušenosti s lobbingem a advocacy pro neziskový sektor výhodou

Co u nás získáte:
-velmi zajímavou a samostatnou práci
-možnost spolupodílet se na změně
-velmi neformální pracovní prostředí v centru města
-budete součástí malého týmu, ale velké myšlenky
-flexibilitu
-home office
-zajímavé finanční ohodnocení
-práce na částečný úvazek minimálně poloviční) nebo plný úvazek, dle dohody

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis, motivační dopis s popisem své konkrétní zkušenosti z činnosti/aktivity/projektu, který zapadá do požadovaného profilu, a kontakty na dvě relevantní reference. Na vše se těšíme do 17. prosince 2018 na adrese spolecne@zamanzelstvi.cz