Manažer/ka komunikace s medii

datum zadání: 07.12.2018
organizace: Jsme fér
pozice/obor: Obhajoba zájmů
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: spolecne@zamanzelstvi.cz
url: http://www.jsmefer.cz
Před více než rokem jsme se vrhli do historicky jedinečné iniciativy. Několik LGBT organizací se spojilo, aby prosadily manželství pro gay a lesbické páry v České republice. Máme velký cíl a dýcháme pro něj. A do týmu hledáme osobu, která bude tuto kampaň komunikovat do českých i zahraničních médií.

Náplň práce:
-vývoj a realizace mediální strategie kampaně
-nastavení a realizace mediálních partnerství
-press servis
-komunikace s novináři
-psaní tiskových zpráv a článků

Požadujeme:
-praxe v oblasti PR a médií, znalost českého mediálního prostředí
-strategické myšlení, operativnost
orientace v LGBT tématech výhodou
-výborná čeština a dobrá angličtina slovem i písmem
-samostatnost

Nabízíme:
-velmi zajímavou a samostatnou práci
neformální pracovní prostředí v širším centru města
-možnost podílet se na historickém průlomu v LGBT právech v ČR
-flexibilita
-práci na part-time
-zajímavé finanční ohodnocení

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis, motivační dopis s popisem své zkušenosti z činnosti/aktivity/projektu, který zapadá do požadovaného profilu, a dvě relevantní reference.

Na vše se těšíme do 17. prosince 2018 na adrese spolecne@zamanzelstvi.cz