Pracovník v sociálních službách v azylovém domě pro rodiny s dětmi

datum zadání: 08.11.2018
organizace: Centrum sociálních služeb Praha
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: dana.kollarova@csspraha.cz
url: http://www.csspraha.cz
POPIS:
Náplň práce:
Spolupracuje při poskytování sociálně-právního poradenství pro osoby bez přístřeší
Sleduje potřeby klienta a vede záznamy o průběhu sociální služby
Vede evidenci klientů, řeší záležitosti s poskytovanou službou
Spolupracuje při zapojení klientů do společenského procesu za účelem sociálního začleňování
V nepřítomnosti vedoucího a sociálních pracovníků poskytuje základní informace o zařízení
Vykonává bezpečnostní prohlídky, eviduje provozní záležitosti
Požadujeme:
Akreditovaný kurz pracovníka v sociálních službách
Spolehlivost
Odpovědnost
Odolnost vůči stresu
Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
Pracovní smlouva na dobu neurčitou, úvazek 1,0
Zajímavé platové ohodnocení

5 týdnů dovolené, sick days, stravenky
Příspěvek na vzdělávání
Místo výkonu práce: Praha 4
Nástup: 15. 12. 2018
Své žádosti s motivačním dopisem a životopisem zasílejte do 30. 11. 2018 na dana.kollarova@csspraha.cz.
CSSP si vyhrazuje možnost nepřijmout na danou pracovní pozici žádného z uchazečů.
Zasláním svých osobních materiálů uchazeči souhlasí s uchováním těchto materiálů po dobu výběrového řízení. Následně budou materiály skartovány / smazány.