Adiktolog

datum zadání: 08.11.2018
organizace: Ústav prevence a léčby závislostí A Kluby Brno z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Jihomoravský
kontakt: akluby@akluby.cz
url: http://www.akluby.cz
POPIS:
- adiktologa

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání v oboru adiktologie
• výhodou je psychoterapeutický výcvik (i započatý) či předchozí praxe s cílovou skupinou
*praxe v oboru min. 2 roky výhodou
Nabízíme:
*nástupní plat 26 000 Kč
• zázemí odborně profilované organizace, práci pod supervizí, další vzdělávání v oboru a podporu v odborném růstu
• přátelské pracovní prostředí a slušné zacházení

Pracovní náplň:
• poradenská a terapeutická práce s uživateli návykových látek zaměřená na abstinenci, motivační práce
Nástup je možný ihned nebo podle domluvy.
Ústav prevence a léčby závislostí
A Kluby Brno z.ú.
Křenová 67
602 00 Brno
Kontakt: akluby@akluby.cz
www.akluby.cz
tel: 545212551, 603487867