PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PRORODINNÝCH SLUŽBÁCH

datum zadání: 10.10.2018
organizace: DCHB - Oblastní charita Žďár nad Sázavou
pozice/obor: Děti, mládež
ohodnocení:
lokalita: Vysočina
kontakt: Mgr. Zdenka Šrámková, mob.: 732 126 905, email: zdenka.sramkova@zdar.charita.cz
url: http://zdar.charita.cz/volna-mista/
Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníky na pozici

pro centrum pro rodiče s dětmi Kopretina.

Náplň práce:
- příprava a realizace programů a aktivit centra pro rodiče s dětmi

Místo výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem
Nástup: prosinec/leden 2019, popř. dle domluvy

Nabízíme:
- pracovní poměr na 1,0 nebo 0,5 úvazku,
- zajímavou a kreativní práci,
- odborné vzdělávání a supervizi,
- zaměstnanecké benefity,
- dobrý pracovní tým,
- zázemí stabilní organizace.

Požadujeme:
- středoškolské vzdělání,
- předpoklady pro práci s rodiči a jejich dětmi,
- schopnost týmové i samostatné práce,
- spolehlivost, zodpovědnost,
- potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
- trestní bezúhonnost.

Uvítáme:
- řidičský průkaz.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na adresu Kopretina – centrum pro rodiče s dětmi, Radešínská Svratka 11, 592 33 Radešínská Svratka nebo na email: zdenka.sramkova@zdar.charita.cz do 21. 10. 2018. Uveďte, o jakou výši úvazku máte zájem.
Bližší informace: Mgr. Zdenka Šrámková, mob.: 732 126 905,
email: zdenka.sramkova@zdar.charita.cz