Koordinátor/ka komunikačních projektů

datum zadání: 14.08.2018
organizace: Hnutí DUHA
pozice/obor: Životní prostředí
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: marie.horakova@hnutiduha.cz
url: http://www.hnutiduha.cz/
Jsme nezávislá nezisková organizace. Už téměř třicet let v prosazujeme zdravé prostředí pro život, pestrou přírodu a chytrou ekonomiku. Vedeme ambiciózní kampaně s cílem systémových změn, do kterých chceme zapojit lidi. Aktuálně třeba Zachraňme české lesy. Potřebujeme kolegyni či kolegu do týmu, kdo bude především organizovat dílčí komunikační projekty pro jednotlivá témata naší práce. Ale taky pro ně bude psát texty na weby, do publikací pro odborníky i veřejnost a na sociální sítě.
Žaneta, která k sobě hledá kolegu nebo kolegyni, o své práci říká: “Do týmu hledáme kolegu nebo kolegyni, kdo kterého budou nové projekty výzva, do které bude umět zapojit ostatní, posouvat je dál a dotáhne je do cíle”.
Hledáme někoho, kdo má:
zkušenosti s řízením komunikačních projektů,
organizační schopnosti
znalost obsahového frameworku STDC (výhodou),
schopnost přepsat podklady našich odborníků do podoby vhodné pro danou cílovou skupinu a komunikační nástroj,
základní orientaci v ekologických tématech,
perfektní znalost českého jazyka slovem i písmem,
znalost anglického jazyka na úrovni „zkušený uživatel“ (B1, B2),
minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou,
časovou flexibilitu a ochotu cestovat.
Jaká je náplň práce na této pozici?
vymýšlet komunikační a marketingové strategie a řídit menší i větší komunikační projekty v organizaci
zajišťovat komunikační servis kampaním Hnutí DUHA
budovat značku Hnutí DUHA,
připravovat texty na webové stránky, sociální sítě i pro tištěné publikace,
řídit interní (online specialista, koordinátorka vzniku publikací) i externí spolupracovníky a spolupracovnice (grafici, korektorky, tiskárny).
Co nabízíme?
1,0 úvazek od listopadu 2018 (případě dle domluvy),
místo v kanceláři v Praze,
základní mzdu 24 000 – 27 000 Kč měsíčně (ve zkušební době, následně nárůst dle zkušeností a výsledků práce až na 32 000 Kč),
pružnou pracovní dobu,
stravenky,
služební telefon a notebook,
25 dnů dovolené,
výjimečnou příležitost podílet se na práci vlivné ekologické organizace,
inspirativní prostředí a zkušený, profesionální tým kolegů,
kvalitní zázemí a kancelář v centru Prahy.
Pokud do toho chcete jít s námi, pošlete do 9. září 2018:
motivační dopis
strukturovaný životopis vč. kontaktů (jméno a telefon) na dvě osoby, které mohou poskytnout reference, a máte-li, pak i portfolio:
webů, na kterých jste se podíleli, s uvedením vaší role při vzniku webu
FB stránek a reklamních či PPC kampaní, které spravujete či jste spravovali
vypracování praktických úkolů:
Jaké jsou podle vás hlavní atributy značky Hnutí DUHA?
Vnímáte v naší komunikační práci vliv frameworku STDC? Jak? A jak byste ho posunul?
Napište e-mail pro desetitisíce lidí, kterým posíláte nové číslo organizačního magazínu Evergeen (http://www.hnutiduha.cz/sites/default/files/publikace/2018/07/evergreen2018_2_hd_www.pdf). Cílem je samozřejmě dostat aktuální informace k co největšímu počtu pravidelných dárců a dárkyň Hnutí DUHA.
Vše zašlete na na adresu martina.melezinkova@hnutiduha.cz. Do předmětu e-mailu prosím uvádějte “veřejná komunikace”.
Vybrané zájemce/kyně pozveme k pohovorům, které proběhnou 19.9. v Praze. Další informace poskytne: Marie Horáková, telefon 608 714 469, e-mail: marie.horakova@hnutiduha.cz.
Zasláním CV a motivačního dopisu udělujete Hnutí DUHA (IČ 15547779) souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely organizace výběrového řízení dle našich pravidel nakládání s osobními údaji, která najdete na http://www.hnutiduha.cz/informacni-memorandum