Vedoucí oddělení globálního rozvojového vzdělávání

datum zadání: 10.07.2018
organizace: ADRA
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení: 25-27000 Kč
lokalita: Praha
kontakt: kamil.kreutziger@adra.cz
url: http://www.adra.cz
POPIS:
ADRA hledá globálního rozvojového vzdělávání

Zajímáte se o globální témata? Není Vám jedno, jaký svět zanecháme následujícím generacím? Máte blízko k dětem a studentům? Dokážete věci zorganizovat a komunikovat s různými lidmi? Jste cílevědomou, zralou a kreativní osobností? Pak můžete uplatnit své odborné dovednosti v humanitární organizaci ADRA na pozici vedoucí globálního rozvojového vzdělávání.

Co bude Vaším úkolem?

• Vést, rozvíjet a personálně řídit oddělení vzdělávání
• Psát grantové žádosti a zajistit financování oddělení
• Řídit realizaci projektů, vzdělávacích a osvětových aktivit
• Zastupovat organizaci v relevantních pracovních skupinách
• Vystupovat na veřejnosti

Co se Vám bude hodit?

• Velmi dobrá znalost oblasti globálního rozvojového vzdělávání a orientace v globálních tématech
• Soulad s principy globálního rozvojového vzdělávání
• Zkušenost s projektovým cyklem a psaním projektových žádostí
• Strategické myšlení, systematičnost, zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
• Výborné komunikační schopnosti slovem i písmem v českém a anglickém jazyce
• Schopnost vedení týmu kolegů
• Příjemné vystupování, prezentační a argumentační schopnosti

A co Vám to přinese?

• Zajímavou a smysluplnou práci na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
• Načerpání nových zkušeností ve spolupráci s českými a zahraničními organizacemi v oblasti humanitární pomoci a rozvojové spolupráce
• Velmi dobrou příležitost k seberealizaci
• Profesní rozvoj, účast na trénincích a školeních
• Zaměstnanecké benefity (flexibilní pracovní dobu, stravenky, příspěvek na penzijní spoření, 25 dní dovolené, Sick Days, a další)
• 27.000 měsíčně po zkušební době

Předpokládaný nástup: od 1. 9. 2018

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 31. července 2018 na email kamil.kreutziger@adra.cz. A nezapomeňte prosím na motivační dopisy. Zajímáte nás.