Dluhový poradce

datum zadání: 09.07.2018
organizace: IQ Roma servis, z.s.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 22.000,- Kč
lokalita: Jihomoravský
kontakt: josef.vlach@iqrs.cz
url: http://iqrs.cz/cs/vyberova-rizeni
IQ Roma servis, respektovaná a stabilní organizace, hledá do své nově zřizované Dluhové poradny v Břeclavi Dluhového poradce.

Staňte se součástí našeho týmu a naší vize! Životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ_Dluhový poradce“. Nástup možný ihned!

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- individuální práce s klienty, dle stanovených cílů
- poradenství, sepsání a asistence klientům v oblasti dluhového poradenství
- insolvenční právo (zásady insolvenčního řízení, uplatňování pohledávek v insolvenčním řízení, výši a pořadí pohledávek, postavení dlužníka v insolvenčním řízení, povinnosti dlužníka v oddlužení včetně zpracování návrhů na insolvenci)
- analýza situace klienta v rámci programu dluhového poradenství
- řešení klientových dluhů, podpora a rozvoj informovanosti a kompetencí
- sestavování splátkových kalendářů, sestavování rodinného/osobního rozpočtu, jednání s věřiteli, orientace na trhu práce atd.
- podílení se na přípravě, příp. i realizace vzdělávacích programů a besed

NABÍZÍME:
- pracovní poměr od 1. 9. 2018
- kreativní a společensky potřebnou práci
- angažovaný pracovní tým i vedení
- další profesní i osobnostní vzdělávání, možnost rozvoje odpovědností a dovedností
- 5 týdnů dovolené, supervize
- zastupování organizace v relevantních pracovních skupinách v ČR a EU
- možnost iniciace vlastních projektů a aktivit (v souladu se strategickými cíli IQRS)
- nástupní mzda 20.000 – 22.000 Kč hrubého dle vzdělání a zkušeností a po zkušební době možnost navýšení

POŽADUJEME:
- Kvalifikační požadavky - SŠ, VŠ, zkušenosti s dluhovým poradenstvím výhodou.
- orientace v oblasti dluhového poradenství, angažovanost a aktivitu v řešení konkrétních případů
- zkušenost v práci s lidmi
- odpovědnost, organizovanost, schopnost dosahovat stanovených cílů
- ochotu a schopnost veřejně prezentovat organizaci, schopnost vyjednávat s institucemi
- schopnost týmové práce, ale i samostatnost, odpovědnost, profesionalitu
- bezúhonnost, ochotu dále se vzdělávat, přiměřeně služebně cestovat

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte e-mailem na prace@iqrs.cz s označením předmětu: „VŘ – Dluhový poradce“.
Vybraní uchazeči budou telefonicky kontaktováni s přesným termínem ústního kola VŘ.
K ústnímu pohovoru budou pozváni/y pouze vybraní/é kandidáti/ky. Oznámení o negativním výsledku zasíláme pouze na vyžádání a elektronicky. IQ Roma servis, z.s. si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici v případě, že uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace. Zaslané materiály se uchazečům/kám nevrací.