Psycholog/psycholožka Osobní poradny Modré linky, z.s.

datum zadání: 15.05.2018
organizace: Modrá linka, z. s.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Jihomoravský
kontakt: manager@modralinka.cz
url: http://www.modralinka.cz
Nezisková organizace Modrá linka, z.s. hledá s nástupem od 1. 9. 2018 psychologa/psycholožku do Poradny Modré linky, z.s., která je zřízena jako doplňková činnost k registrované sociální službě telefonické krizové pomoci – Linky důvěry Modré linky, z.s.

Požadavky:
- VŠ - jednooborový psycholog
- koordinátor a realizátor výukových programů Modré linky
- uživatelská znalost práce na PC
- pečlivost, samostatnost, příjemné vystupování
- zkušenost s psychoterapeutickým výcvikem výhodou
- zkušenost s krizovou intervencí výhodou

Pracovní náplň:
- 1x týdně - vždy středa od 14.00-18,00 hod. psychologická poradna - k dispozici klientům (mimo prázdniny a svátky)
- e-mailová komunikace se ZŠ - informace o výukových programech a koordinace výukových programů
- v případě objednávky výukového programu přítomnost na jeho realizaci na ZŠ, případně zajištění realizace výukového programu

Smlouva uzavřena na DPP
Plat 110 Kč/hod. podle odpracovaných hod. v poradně a realizovaných výukových programů.
Nástup od 1. 9. 2018

V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: manager@modralinka.cz
do 31. 5. 2018.