PROVOZNÍ ASISTENT/KA – Příbram

datum zadání: 12.04.2018
organizace: RUBIKON Centrum, z.ú.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení: 13.500,- Kč hrubého/měsíc
lokalita: Středočeský
kontakt: 739 470 408
url: http://www.rubikoncentrum.cz/
RUBIKON Centrum, z.ú. hledá do svého týmu vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

PRACOVNÍ MÍSTO JE URČENO VÝHRADNĚ OSOBÁM S TRESTNÍ MINULOSTÍ.

Smyslem obsazení této pozice je podpora integrace osob, které jsou následkem trestní minulosti znevýhodněné na trhu práce.

Náplň práce:
• administrativní podpora a zajištění servisu kanceláře (např. vyhledávání vhodných pracovních pozic na internetu)
• úklid kanceláře
• e-mailová a osobní komunikace s klienty RUBIKON Centra (např. doprovod klienta na poštu)
• administrativní a organizační podpora pro kurzy a programy RUBIKON Centra (např. zajištění občerstvení na kurz pořádaný Rubikon Centrem)
• pravidelné pochůzky po městě (např. pošta, roznos letáků)

Požadavky:
• zájem o cílovou skupinu osob s trestní minulostí
• základní uživatelská znalost PC programů Word a Excel, Internet (možnost dovzdělání za finanční účasti RUBIKON Centra)
• příjemné vystupování
• smysl pro týmovou spolupráci
• samostatnost
• spolehlivost, pečlivost a organizační dovednosti

Nabízíme:
• mzda 13.500 Kč/ hrubého při celém úvazku
• dohoda o pracovní činnosti nebo pracovní smlouva (dle výše úvazku)
• pracovní smlouvu na dobu určitou (dle výše úvazku 3 - 6 měsíce)
• práce na částečný úvazek – výše úvazku DLE DOHODY
• možnost zvýšení kvalifikace absolvováním kurzu Základy práce na PC
• smysluplnou práci v příjemném pracovním prostředí
• benefit ve formě stravenek za odpracované dny
• nástup: od května 2018, či později dle dohody
• místo výkonu práce: Příbram

Své strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte kontaktní osobě: Hana Sedláčková, e-mail: sedlackova@rubikoncentrum.cz, tel.: 777 496 368.