ekonom(ka)/účetní

datum zadání: 09.02.2018
organizace: Lomikámen, z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Středočeský
kontakt: Jan Rohlena
url: http://www.lomikamen.cz
POPIS:
Ekonom(ka) organizace / účetní

částečný / plný úvazek (0,5-1,0)

Organizace Lomikámen,z.ú. v Berouně hledá nového kolegu (-gyni),
který by ideálně zastal práci ekonoma (finančního manažera) a účetního

Náplň práce:

 finanční řízení organizace
 finanční řízení projektů - sestavování a čerpání rozpočtů dotací a projektů, komunikace s donátory
 kompletní vyúčtovávání poskytnutých grantů a dotací
 vedení účetnictví včetně daňových a statistických výkazů
 evidence majetku
 mzdové účetnictví

Požadujeme:

 minimálně středoškolské vzdělání nejlépe v ekonomickém oboru
 alespoň jednoletou praxi v oboru
 orientace v podvojném účetnictví
 znalost programu STEREO (Ježek SW)
 znalost práce na PC (zejména Excel, Word, Outlook)
 orientaci v projektovém účetnictví a výkaznictví
 orientaci v rozpočtování
 zodpovědnost, pečlivost a samostatnost

Výhodou:

 zkušenost s prací v neziskové či příspěvkové organizaci

Nabízíme:

 mzdu dle individuálních schopností a velikosti úvazku (od 25.tis. při 1,0)
 25 dní dovolené

Motivační dopis a profesní životopis zasílejte
na e-mail: jan.rohlena@lomikamen.cz
nebo
na adresu: Jiná káva, U Kasáren 192, 266 01 Beroun

Nástup: co nejdřív, případně dle dohody

V případě zájmu o další informace pište na uvedenou emailovou adresu
nebo volejte na tel.: 608 050 626