Ředitel neziskové organizace poskytující psychoterapii dlouhodobě nemocným

datum zadání: 01.12.2017
organizace: PRO Gaudia, z. ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: MUDr. Olga Kunertová
url: http://www.gaudiaprotirakovine.cz
POPIS:
PRO Gaudia, z. ú. hledá na částečný úvazek ředitele

NÁPLŇ PRÁCE:
Vedení firmy, vytváření strategie a koncepce, personální řízení, koordinace finančního řízení a fundraisingu, reprezentace firmy, spolupráce na PR¨

POŽADUJEME
Zkušenost s vedením lidí, organizační a koncepční schopnosti
Spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
Výhodou je zkušenost s neziskovým sektorem, finančním řízením, fundraisingem

NABÍZÍME
Zázemí zavedené organizace
Přátelské prostředí
Možnost práce z domova
Flexibilní pracovní dobu
15 000 Kč
Služební telefon, PC

V PŘÍPADĚ ZÁJMU
Posílejte své životopisy a podrobné motivační dopisy. Následně budete vyzváni o zpracování domácího úkolu. Během ledna poté proběhnou osobní pohovory. Nástup ideálně od února.