Sociální pracovník – odborné sociální poradenství pro cizince

datum zadání: 30.11.2017
organizace: Poradna pro integraci z.ú.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: HPP
lokalita: Ústecký
kontakt: monika.korabova@p-p-i.cz
url: http://www.p-p-i.cz
Poradna pro integraci z.ú., hledá sociálního pracovníka pro pobočku v Ústí nad Labem na hlavní pracovní poměr s nástupem možným ihned

Místo práce: Velká Hradební 33, 400 01 Ústí nad Labem
Forma práce: HPP
Pozice: Sociální pracovník – odborné sociální poradenství pro cizince
Pracovní smlouva na dobu určitou

Náplň práce:
- poskytování odborného sociálního poradenství ambulantní i terénní formou po celém Ústeckém kraji
- vedení projektové dokumentace, evaluace a reportování projektu

Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce či příbuzném oboru dle § 110 zákona č.108/2006 Sb., o sociálních službách
- zájem pracovat v organizaci poskytující pomoc legálně usazeným cizincům
- praxi min. 1 rok na pozici sociálního pracovníka
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- kreativitu, časovou flexibilitu
- komunikativnost, přátelské vystupování, schopnost pracovat v týmu
- samostatnost, zodpovědnost
- ochotu učit se novým věcem
- dobrá znalost anglického popř. jiného světového jazyka (ruština) podmínkou
- IT dovednosti (MS Word, MS Excel, Outlook)

Výhodou:
- zkušenost s prací s cizineckou problematikou
- zkušenost s projektovou dokumentací
- znalost dalšího cizího jazyka

Nabízíme:
- zajímavou a rozmanitou práci s cizinci žijícími v Ústeckém kraji
- možnost realizace vlastních nápadů
- práci v mladém kolektivu zavedené neziskové organizace
- supervizi

Termín nástupu:
Ihned

Zašlete nám prosím e-mailem svůj strukturovaný životopis (do předmětu napište: Výběrové řízení – název pozice)

Adresa: Poradna pro integraci
Velká Hradební 33, 400 01 Ústí nad Labem

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Korábová
Email: monika.korabova@p-p-i.cz