Sociální práce

datum zadání: 30.11.2017
organizace: Persefona, z. s.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:
lokalita: Jihomoravský
kontakt: prace@persefona.cz
url: http://persefona.cz
POPIS:
Náplň práce:
• Poradenská práce s klienty, oběťmi domácího a sexuálního násilí
• Týmová poradenská činnost – konzultace v tandemu s psycholožkou, právničkou
• Vedení a správa klientské agendy (zápisy konzultací, seznam dokumentace atd.)
• Lektorská činnost – vedení besed, přednášek, (ne)akreditovaných kurzů, workshopů apod.
• Účast na supervizích – týmových a případových
• Účast na poradách organizace
Požadujeme:
• VŠ podle zákona §110 zákona č. 108/2006 Sb.
• Schopnost pracovat v týmu i samostatně
• Ochotu práce s oběťmi domácího a sexuálního násilí
• Zájem o klienta, schopnost navázat s ním vztah, empatie, soustředěnost a schopnost naslouchat a analyzovat problém, trpělivost atd.
• Odolnost vůči stresu, vytvořené mechanismy zvládání práce s náročnou cílovou skupinou
• Lektorské dovednosti či předpoklady pro výkon lektorské činnosti.
• Zodpovědný přístup k práci
• Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
• Smysluplnou práci v příjemném kolektivu
• V případě zájmu zapojení do dalších aktivit organizace
• Dovolená 25 dní za rok
• Platové podmínky odpovídající neziskovému sektoru
• Úvazek: 1,0 (dle finančních zdrojů a možností uchazeče/uchazečky)
• Pracovní smlouva na dobu určitou
• Nástup dle dohody
• Místo výkonu práce: Brno