Finanční manažer/ka

datum zadání: 12.02.2018
organizace: Transparency International - Česká republika, o.p.s.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
Transparency International - Česká republika, o.p.s., jejímž posláním je snižovat míru korupce v ČR, nabízí zaměstnání na plný úvazek na pozici finanční manažer/manažerka.
Náplň práce:
• celková finanční supervize všech projektů TI – příprava rozpočtů, kontrola a dodržování pravidel čerpání, reporting
• finanční plánování organizace – sestavování ročního rozpočtu, HR strategie
• komunikace s externí účetní, donory, relevantními institucemi
• zabezpečení mzdové a provozní agendy organizace
• příprava a koordinace projektových auditů i auditu organizace
• sestavování a kontrola cash-flow organizace
• vedení bankovních účtů
Požadujeme:
• nejméně 5 let praxe s finančním vedením projektů, případně organizace
• praxi v neziskovém sektoru
• zkušenost se zahraničními donory
• min. SŠ vzdělání ekonomického směru
• výbornou znalost práce s PC - MS Office a především Excel
• dobrou znalost angličtiny
• schopnost spolupráce a komunikace s týmem
• samostatnost, rozhodnost, spolehlivost a pečlivost
Nabízíme:
• zajímavou práci v prostředí jedné z nejvlivnějších neziskových organizací v ČR
• spolupodílení se na rozvoji nových projektů a rozvoji celé organizace
• zapojení do mezinárodních aktivit Transparency International
• odpovídající platové ohodnocení
• v případě potřeby možnost práce z domova
• další profesní vzdělávání
• 5 týdnů dovolené

Nástup možný ihned. Místem výkonu práce Praha.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem na stysova@transparency.cz.