Recepční / asistent/ka vzdělávacího centra pro seniory

datum zadání: 14.11.2017
organizace: Elpida o.p.s.
pozice/obor: Vzdělávání
ohodnocení: 125 Kč
lokalita: Praha
kontakt: bara.tumova@elpida.cz
url: http://www.elpida.cz
Hledáme kolegu/kolegyni na pozici recepční ve vzdělávacím a kulturním centru pro seniory Přístav 7 v Praze 7 Holešovicích.
Hlavní náplň: telefonická, osobní, e-mailová komunikace se seniory, orientace klientů v nabídce, výběr kurzovného na recepci a práce v systému pro správu kurzů. Požadujeme výborné komunikační schopnosti, dobré vystupování a znalost PC. Nabízíme flexibilitu, smysluplnou činnost v mladém a přátelském kolektivu, odpovídající ohodnocení, pravidelné intervize a školení.
Úvazek: cca 16–20 hod. týdne na fakturu nebo DPP. Zaučení dle dohody v listopadu a nástup v lednu. Vhodné pro studentky/studenty nebo ženy/muže po mateřské.
Svoje CV + pár řádek motivačního dopisu zasílejte do 17. 11. na bara.tumova@elpida.cz