Specialista na networking a advokační činnost

datum zadání: 12.10.2017
organizace: META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů
pozice/obor: Obhajoba zájmů
ohodnocení:
lokalita: Praha
kontakt: info@meta-ops.cz
url: http://www.meta-ops.cz/
META, o.p.s. – Společnost pro příležitosti mladých migrantů vypisuje výběrové řízení na pozici Specialista na networking a advokační činnost.

Náplň práce:
- zastřešení a koordinace networkových a advokačních aktivit organizace v návaznosti na služby poskytované cílovým skupinám
- komunikace s klíčovými partnery
- rozšiřování sítě klíčových partnerů
- formulace advokačních cílů organizace
- tvorba koncepčních dokumentů
- obsahové a personální zajišťování veřejných akcí (kulaté stoly, platformy, konference)

Požadujeme:
- analytické a interpretační schopnosti
- orientace v problematice vzdělávání cizinců
- výborné komunikační a organizační schopnosti
- zkušenosti s tvorbou koncepčních materiálů
- znalost AJ na komunikační úrovni (slovem i písmem)

Nabízíme:
- zodpovědnou práci v zavedené neziskové organizaci,
- přátelské a podnětné pracovní prostředí,
- kancelář v centru Prahy,
- prostor pro seberealizaci a osobní rozvoj,
- flexibilní pracovní dobu.

Nástup: během podzimu 2017, možný ihned

Úvazek: 0,5 - 1,0, smlouva na dobu určitou

Místo výkonu práce: Praha 2

V případě zájmu o nabízenou pozici nám do 31. 10. 2017 na e-mailovou adresu info@meta-ops.cz zašlete:
• strukturované CV,
• motivační dopis,
• kontaktní informace na tři osoby, které o Vás poskytnou reference

Zaslání výše uvedených dokumentů je podmínkou k zařazení do výběrového řízení.

Výběr kandidátů bude probíhat průběžně.