Vedoucí mezinárodní dobrovolnické skupiny na projektu v ČR

datum zadání: 10.08.2017
organizace: Tamjdem, o.p.s.
pozice/obor: Komunitní rozvoj, doborovolnictví
ohodnocení:
lokalita: Vysočina
kontakt: workcampy@tamjdem.cz
url: http://www.tamjdem.cz/
POPIS:
Baví vás práce s lidmi a posouvání vlastních hranic?
Jste komunikativní a chcete dělat smysluplnou a různorodou práci?
Zajímá vás dobrovolnictví a rozvoj českých neziskovek?

Zapojte se do týmu naší neziskové organizace Tamjdem, o.p.s. jako campleader - vedoucí mezinárodní dobrovolnické skupiny na tzv. workcampu v ČR.

DEADLINE PŘIHLÁŠENÍ JE 31.8.2017.

CO VÁS ČEKÁ
- v termínu od 4. – 13.9.2017 účast na mezinárodním dobrovolnickém workcampu na pomoc neziskové organizaci jménem Benediktus na úpatí Železných hor v roli vedoucího skupiny
- zajištění hladkého průběhu akce a administrativní výpomoc
- vedení mezinárodní skupiny až 10 dobrovolníků (zatím jsou potvrzení účastníci z Mexika, Srbska a z Německa)
- manuální práce na pomoc neziskovce spolu se zbytkem skupiny (cca 6 hodin denně), pomoc skupině s plánováním volného času (výlety apod.), realizace aktivit neformálního vzdělávání (hry na seznámení, hodnocení probíhající akce a prolomení ledů apod.), komunikace se zástupci neziskové organizace a kontrola naplňování projektových cílů

CO NABÍZÍME
- proplacení nákladů vzniklých s výkonem dobrovolnické služby a zejména pak dopravu na projekt
- potvrzení o výkonu praxe apod. pro studijní účely
- individuální školení a supervizi po akci
- možnost práce kdykoliv on-line (při přípravách a vyhodnocení), osobní schůzky v Praze
- příležitost učit se praxí a vlastní zkušeností a rozvíjet se v těchto oblastech: práce s lidmi, motivování týmu, delegování úkolů, koordinování projektu, komunikace v angličtině, vystupování před skupinou, lektorské dovednosti apod.

CO POŽADUJEME?
- zodpovědný, tolerantní a kreativní přístup
- organizační a dobré komunikativní dovednosti, samostatnost, kritické myšlení
- dobrou angličtinu (komunikativní úroveň)
- zkušenost s dobrovolnictvím a výhodou

Veškeré detaily k pozici campleadera najdete zde: http://www.tamjdem.cz/workcampy/hledame-campleadery/

a praktické informace k projektu a k organizaci Benediktus, kde se workcamp koná, najdete tady:http://www.tamjdem.cz/podpor-komunitu-v-benediktu/

V případě dotazů prosím kontaktujte Evu Perútkovou na workcampy@tamjdem.cz, koordinátorku projektu.
Těšíme se na případnou spolupráci!