Sociální pracovník Centra poradenství a zaměstnanosti v Brně

datum zadání: 19.05.2017
organizace: IQ Roma servis, z.s.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení:

Zajímáte se o sociální témata? Pomáháte potřebným? Chcete bojovat proti předsudkům a diskriminaci? Upřednostňujete stabilní zázemí a přitom splňujete odbornou způsobilost sociálního pracovníka? Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, hledáme právě Vás! Neváhejte a staňte se součástí našeho týmu!

IQ Roma servis, vypisuje výběrové řízení na pozici sociálního pracovníka pro Centrum poradenství a zaměstnanosti v Brně. Vaší pracovní náplní bude poskytování odborného sociálního poradenství lidem, kteří se nacházejí v obtížné sociální situaci.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte průběžně do 26. 06. 2017 emailem na prace@iqrs.cz, s označením předmětu „VŘ_CPZ“.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- odborné sociální poradenství, sociální práce v tématech bydlení, zadluženosti, zaměstnanosti a další,
- aplikace standardů kvality sociálních služeb v praxi,
- individuální plánování s klienty,
- podpora v řešení diskriminace,
- spolupráce s úřady, institucemi a dalšími službami v lokalitách,
- spolupráce na realizaci projektů.
NABÍZÍME:
- kreativní a společensky potřebnou práci,
- možnost iniciace vlastních projektů a aktivit (v souladu se strategickými cíli IQRS),
- další profesní i osobnostní vzdělávání, možnost rozvoje odpovědností a dovedností
- metodické vedení a supervize,
- prostor pro seberealizaci ve stabilní organizaci,
- možnost podílet se na rozvoji strategie spolupráce a dlouhodobých cílů v práci s komunitou,
- možnost profesního rozvoje prostřednictvím každoročního vzdělávání,
- možnost stáží a zahraničních cest, zastupování organizace v relevantních pracovních skupinách v ČR a EU,
- odpovídající platové ohodnocení a zázemí, částečně flexibilní pracovní dobu,
- angažovaný pracovní tým i vedení,
- 25 dní dovolené a další benefity.
POŽADUJEME:
- odbornou způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka (§ 110 zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách),
- odpovědnost, organizovanost, schopnost dosahovat stanovených cílů,
- ochotu a schopnost veřejně prezentovat organizaci, přiměřeně služebně cestovat,
- chuť k dalšímu vzdělávání a profesnímu rozvoji,
- dobré komunikační schopnosti, schopnost vyjednávat s institucemi, pracovat v týmu, ale i samostatně,
- samostatnost a spolehlivost,
- znalost anglického jazyka výhodou.
Pracovní zázemí pracovníka/ce je v Brně v sídle na Vranovské 45.
Pro přihlášení do výběrového řízení zašlete životopis, motivační dopis a zpracované následující otázky:
1/ Jaké jsou podle Vás příčiny sociálního vyloučení romské komunity?
2/ Jaká je vaše motivace pracovat na této pozici? Co konkrétně přinášíte pro tuto roli?

Nadace Neziskovky.cz
Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1
tel.: 224 239 876, e-mail: nadace@neziskovky.cz