Ředitel/ka ASEMu

datum zadání: 21.04.2017
organizace: Asociace emisních techniků a opravářů, z.s.
pozice/obor: Životní prostředí
ohodnocení: 40 000 - 70 000 kč
lokalita: Celá ČR
kontakt: Tomas.bayer@asem.cz
url: http://www.asem.cz
POPIS:
Funkce / Role – Ředitel/ka ASEMu

Mladá a ve svém prvním roce úspěšná Asociace emisních techniků a opravářů, z.s. (ASEM), zabývající se udržitelnými emisemi především z dopravy a stavebních strojů, s kvalitně obsazenou správní radou, hledá vhodného kandidáta na pozici ředitele/ky.

Asociace emisních techniků a opravářů (ASEM) je zájmová organizace emisních techniků a opravářů (SME a autoservisů), kteří si uvědomují svoji odpovědnost v boji za kvalitu řemesla a tím související ochranu životního prostředí, jenž má velký vliv na zdraví obyvatel v lokalitách s větší dopravní zátěží.

ASEM chce působit na kvalitu prostředí v oboru autoopravárenství a kontroly vozového parku ČR působením kontrol SME (především na úrovni legislativní) a dbát na správné využívání současných technologií, které mají emisní zátěž snižovat.

Požadujeme:

Pracovní náplň:
- Řízení spolku - Vedení agendy plánu aktivit a financí
- Řádné administrativní vedení spolku
- Řízení smluvních vztahů s členy, partnery a sponzory spolku
- Fundraising (finanční – dotace, sponzoring; bartery a lobby - partnerství)
- Řízení projektů stanovených při schůzích správní rady
- Kontrola vyřizování požadavků členů a partnerů spolku (osobně nebo skrze partnery a členy správní rady)
- Rozvíjení akviziční činnosti a produktů spolku, vč. řízení marketingových kampaní
- Reporting

Znalosti:
- Zájem o automotive a životní prostředí
- Znalost fungování veřejné správy, legislativního procesu, stejně tak jako příprava základních podkladových a analytických materiálů.
- Znalost anglického nebo německého jazyka (aktivní)
- Výhodou je praxe ve vedoucí pozici veřejné správy, jiné neziskové či obchodní organizaci.
- Požadované min. vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vlastnosti:
- Ctižádost, spolehlivost, pečlivost
- Samostatnost a schopnost plánovat a dodržovat termíny
- Manažerské a komunikační schopnosti
- Chuť učit se novým věcem a čelit novým výzvám

Nabízíme:

- Práce na plný úvazek na HPP s nadstandardním platovým ohodnocením
- Nástup v pozici projektový manažer / asistent ředitele po dobu min. 3měsíců, poté plánovaná možnost karierního růstu do pozice ředitele spolku
- Velký podíl na růstu mladé společnosti s velkým potenciálem a prostorem pro inovace a seberealizaci (kariéra)
- Zajímavou a náročnou práci, která má smysl
- Služební notebook, telefon
- Odměna 40 až 70tis + bonusy
- Možnost růstu do mezinárodního prostředí a s tím spojený kariérní/finanční růst - Homeoffice, frekvence dojíždění do sídla společnosti dle vzdálenosti bydliště

Nadace Neziskovky.cz
Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1
tel.: 224 239 876, e-mail: nadace@neziskovky.cz