PRACOVNÍ PORADCE/PORADKYNĚ PRO KLIENTY S TRESTNÍ MINULOSTÍ PRO KARLOVARSKÝ KRAJ

datum zadání: 14.04.2018
organizace: RUBIKON Centrum, z.ú.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení:
lokalita: Karlovarský
kontakt: e-mail: rohac@rubikoncentrum.cz; tel.: 734 590 941
url: www.rubikoncentrum.cz
Nezisková organizace RUBIKON Centrum působící více než 20 let v oblasti snižování recidivy, hledá do svého týmu PORADCE/PORADKYNI se zaměřením na pracovní poradenství pro klienty s trestní minulostí. Jedná se o pracovní poměr na částečný úvazek – dle domluvy.

LÁKÁ VÁS SAMOSTATNÁ PRÁCE S ORIENTACÍ NA SKUTEČNĚ SMYSLUPLNOU ČINNOST?
CHCETE S NÁMI ZVYŠOVAT BEZPEČÍ VE SPOLEČNOSTI PROSTŘEDNICTVÍM PŘÍMÉ PRÁCE S LIDMI?
ZAJÍMAJÍ VÁS OSUDY LIDÍ S TRESTNÍ MINULOSTÍ?

Náplň práce:
• poskytování sociálního a profesního poradenství kandidátům se záznamem v rejstříku trestů na pobočkách RUBIKON Centra či/i ve věznicích
• vedení skupinových motivačních kurzů
• individuální poradenství – práce s motivací klientů
• zprostředkování vhodných kandidátů na tzv. tréninková a pracovní místa na volném trhu práce
• podpora kandidátů a zaměstnavatelů setrvat v uzavřeném pracovním vztahu
• jednání se zaměstnavateli, úřady práce a dalšími relevantními institucemi
• vedení evidence a dokumentace ke kandidátům a zaměstnavatelům

Požadavky na pozici:
• minimálně SŠ vzdělání
• zájem o problematiku osob s trestní minulostí
• zkušenost s přímou prací se soc. znevýhodněnými klienty nebo z HR oblasti
• výborné komunikační dovednosti
• zkušenosti z oblasti zprostředkování práce a začleňováním znevýhodněných osob na trh práce výhodou

Nabízíme:
• samostatnou práci
• seberealizaci v oblasti snižování recidivy a prevence kriminality
• osobní růst
• časovou flexibilitu
• nástup možný ihned
• místo výkonu práce: Sokolov a Karlovy Vary (Karlovarský kraj)

Strukturované životopisy spolu s motivačním dopisem a uvedením preferované výše úvazku zasílejte na e-mail: rohac@rubikoncentrum.cz, tel.: 734 590 941.