Poradce/poradkyně v dluhové poradně

datum zadání: 13.04.2018
organizace: RUBIKON Centrum, z.ú.
pozice/obor: Jiné
ohodnocení: 22.000,- Kč až 24.000,- Kč/měsíc
lokalita: Praha
kontakt: 739 470 408
url: http://www.rubikoncentrum.cz/
POPIS:
RUBIKON Centrum vypisuje výběrové řízení na pozici:

Dluhový poradce/poradkyně pro klienty s trestní minulostí Praha

Hledáte smysluplnou práci?
Zajímá Vás práce s klienty v nelehké životní situaci?
Máte chuť se naučit lektorovat a umět poradit jiným odborníkům?
Zajímá Vás práce s lidmi s trestní minulostí, kteří chtějí novou šanci?

Pak hledáme právě Vás a nabízíme zajímavou práci v poradenském a lektorském týmu v zavedené neziskové organizaci.

Co Vás čeká:
• individuální i skupinová práce s klienty s trestní minulostí
• práce v pražské kanceláři, na pobočkách i ve věznicích
• postupné zapojení do lektorské činnosti podle Vašeho zájmu

Co od Vás potřebujeme:
• vzdělání v sociální nebo jiné relevantní oblasti
• zkušenosti z přímé práce s klienty v oblasti sociální práce nebo poradenské činnosti výhodou
• zájem o problematiku osob s kriminální minulostí a ochotu se v této oblasti dále vzdělávat
• schopnost vnímat životní situaci klientů v širší perspektivě

Vaše výhoda bude, pokud máte:
• znalost specifické situace osob s trestní minulostí
• lektorské dovednosti prokázané praxí
• řidičský průkaz

Nabízíme:
• nástupní plat 22.000,- Kč až 24.000,- Kč (při plném úvazku a podle míry zkušeností), po zaškolení možnost zvýšení
• pracovní úvazek 1,0 nebo možnost domluvy na zkráceném úvazku podle Vašich možností (min. 0,5 úv.)
• pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení
• smysluplnou a tvořivou práci v přátelském týmu
• podporu při zaškolování, pravidelné supervize
• různorodost, možnost dalšího vzdělávání
• zázemí zavedené neziskové organizace
• flexibilní pracovní dobu
• sick days, 5 týdnů dovolené a po zapracování možnost home office
• nástup IHNED nebo dle dohody
• příjemné pracovní prostředí v širším centru Prahy

Strukturované životopisy včetně motivačního dopisu zasílejte Haně Kramlové na e-mail kramlova@rubikoncentrum.cz, nejpozději do 25. 4. 2018.