Pracovník pro fundraising a propagaci (0,5 úvazek)

datum zadání: 15.05.2018
organizace: Fosa, o. p. s.
pozice/obor: Sociální práce, zdraví
ohodnocení: 13 500 Kč (+ 10% provize z finančních prostředků nad 100 000 Kč ročně)
lokalita: Praha
kontakt: bilkova@fosaops.org, 735 799 558
url: http://www.fosaops.org
Pomáháme lidem s postižením a seniorům žít tak, jak si přejí...

Bavilo by Vás propagovat veřejně prospěšnou organizaci a zajišťovat zdroje pro její činnost?

Máte k dispozici 80 hodin měsíčně?

Pracovní náplň:
• Získávání a péče o dárce financí, věcí a služeb
• Vytváření fundraisingové a PR strategie
• Realizace fundraisingových a reklamních kampaní
• Správa Google Adwords (Ad Grants)
• Prezentace činnosti v médiích a na veletrzích
• Péče o obsah webových a FB stránek
• Zajištění propagačních materiálů

Nabízíme:
• Práci v respektované organizaci kladoucí důraz na kvalitu poskytovaných služeb
• Různorodou, tvořivou a zodpovědnou práci
• Prostor pro realizaci vlastních nápadů
• Nápomocný a přátelský kolektiv
• Mobilní telefon a další materiální zázemí potřebné pro práci
• Pracovní smlouvu na 0,5 úvazek
• Finanční ohodnocení 13 500 Kč (+ 10% provize z finančních prostředků nad 100 000 Kč za rok)
• 5 týdnů dovolené
• Flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:
• Odborné znalosti a dovednosti z oblasti fundraisingu a PR
• Zkušenost s fundraisingem a PR v neziskovém sektoru
• Zkušenost s prací v Google Adwords (Ad Grants)
• Výtvarný a jazykový cit
• Aktivní spolupráci s týmem
• Reprezentativní vystupování, přesvědčivost, systematičnost, spolehlivost, samostatnost, kreativitu

Potřebujete další informace?
mail: bilkova@fosaops.org
tel: 735 799 558

Máte o tuto práci zájem?
Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail bilkova@fosaops.org.
Připojte kontakt na 2 osoby, které mohou poskytnout referenci k Vaší práci.