kurzy
aktuality
burza práce
banner top
24. 3. 2017

Planeta tuto sobotu ve 20.30 opět na hodinu zhasne

Neviditelná Petřínská rozhledna v Praze, schované jihlavské památky, anebo potemnělé žatecké ulice, i tak vyjádřily v minulých letech jednotlivá města podporu celosvětovému happeningu Hodina Země. Přidat se k akci Hodina země můžete už tuto sobotu i vy.
22. 3. 2017

SozialMarie 2017: Nejlepší sociálně inovativní projekty podle veřejnosti

Cenu veřejnosti SozialMarie 2017 letos obdržely výjimečné inovační projekty, které se snaží odpovědět na aktuální společenské výzvy. Vítězové získali tříminutové image-video ke svým projektům. Z České republiky u veřejnosti zabodoval projekt Hajného metoda, který přináší alternativní přístup k výuce matematiky.
21. 3. 2017

AVPO ČR se vyjádřila k vládnímu návrhu zákona o statusu veřejné prospěšnosti

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky schválila dne 14. 3. 2017 v prvním čtení vládní návrh zákona o statusu veřejné prospěšnosti. Návrh byl poslancům předložen ve stejné podobě, v jaké jej Asociace veřejně prospěšných organizací ČR i řada dalších neziskových organizacích odmítla již v září 2016.
banner top

20. 3. 2017

Zapojte se do výzkumu individuálního dárcovství v ČR

Sekretariát Rady vlády pro nestátní neziskové organizace ve spolupráci s doc. PhDr. Pavolem Fričem, Ph.D. z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze spustil dotazníkové šetření, jehož cílem je zjistit,jaký význam a strukturu má individuální dárcovství v životě českých nestátních neziskových organizací.

17. 3. 2017

Zkuste pracovat Projektově, doporučuje Celé Česko čte dětem

Přesto, že Celé Česko čte dětem stojí za celorepublikově známými projekty, tahle neziskovka pracuje jen ve 3 – 4 lidech. Aby vše plynule zvládali, bylo nutné otevřít se jisté míře profesionalizace. Jaké digitální nástroje vyzkoušeli? Co se jim osvědčilo pro zlepšení každodenní činnosti? A proč byste to měli zkusit taky?

16. 3. 2017

Microsoft Den pro neziskové organizace dnes otevírá registrace, kapacita omezena

Přijďte načerpat inspiraci a dozvědět se novinky týkající se cloudových služeb a dalších aplikací Microsoft. Ve čtvrtek 6. dubna již po deváté proběhne Den pro neziskové organizace. Vstup je zdarma, kapacita akce je ale pouze 70 osob. Přihlašování bude spuštěno dnes ve 14 hodin, přihlaste se včas!
Nadace Neziskovky.cz, Malé náměstí 12, 110 00 Praha 1, tel.: 224 239 876, e-mail: neziskovky@neziskovky.cz